50. výročí - poděkování

Děkujeme všem vzácným hostům, rodičům, absolventům i současným žákům, kteří navštívili oslavy 50. výročí otevření nové školy v Mysločovicích a podíleli se tak na slavnostní atmosféře tohoto dne. Také děkujeme všem, kteří k realizaci oslav přispěli finančně nebo poskytnutím historických materiálů. Fotoreportáž i některé dobové materiály brzy zveřejníme zde na stránkách školy. Realizační tým.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 9.10.2016 23:23 Rubrika: Ze života školy Přečteno: 577x

Běh míru

V neděli 18. 6. 2017 běželi naším regionem účastníci Běhu míru – Peace run. Jedná se o nejdelší štafetový běh s hořící pochodní. Jeho hlavním posláním je předávání myšlenek lásky a přátelství. Z naší školy se akce zúčastnilo několik žáků. Běžci z různých koutů světa byli přivítáni v Mysločovicích krojovanými dětmi, které jim nabídly tradiční koláčky. Stanoviště bylo vyzdobeno obrázky s mírovou tematikou. Tyto práce našich žáků putují nyní do Říma, kde je slavnostní ukončení celého běhu.
Ve fotogalerii naleznete záznam akce. Renata Mezlová.

Myškoláček 43/X

Známe výherce ze soutěžní otázky Myškoláčku 43/X. Nevěstu na fotografii poznali a správně nové příjmení "Šupková" napsali: Emily Smith 4. B, Pavla Kutrová 3. tř., Magdaléna Brázdilová 4. B, Martin Ludvík 4. B, Michal Fryštacký 9. tř., Michaela Hejníková 7. A, Adéla Patáková 7. A, Daniel Zelina 6.A, Tom Žůrek 1. A. Výherci se těší z bezdrátových reproduktorů, vstupenek na koupaliště v Sazovicích a powerbanky. Děkujeme DELICATE BRS s.r.o. za věnování poukázek na koupaliště.

Výhercům blahopřejeme. Redakce

AZ QUIZ 8. ročník

Dne 22. 6. 2017 vyvrcholil souboj osmého ročníku v německém AZ QUIZU. Po vyrovnaných duelech se na třetí příčce umístila Anna Rožnovská, na druhé Michal Novosad a první místo zaslouženě získala Alena Pospíšilová. Blahopřejeme.
L. Kračinová