Pošta

Výsledky matematických soutěží

Přehled výsledků matematických soutěží v tomto školním roce si můžete prohlédnout v tomto článku (po rozkliknutí).

Matematická olympiáda  5. – 9. ročník

Žáci řeší doma úlohy školního kola. Úspěšní řešitelé postupují do okresního kola.

Úspěšní řešitelé školního kola byli:

Kateřina Matulová 6. A

Aneta Matulíková  7.B

 

Matematický klokan  2. – 9. ročník

Matematická soutěž, která probíhá v mnoha zemích Evropy i v Austrálii, kde vznikla. Žáci stejné věkové kategorie řeší stejné příklady, kromě několika úloh, které zařazují organizátoři příslušné země. Soutěž probíhá každoročně ve všech zemích ve stejný den  - vybraný pátek v březnu. Má pouze školní kolo.

Soutěžili všichni žáci, kteří byli v den soutěže 16.3. ve škole. Soutěž má pro žáky základních škol kategorie: Cvrček 2. a 3. ročník, Klokánek 4. a 5. ročník, Benjamín 6. a 7.  ročník, Kadet 8. a 9. ročník.

V roce 2018 byli nejúspěšnější tito žáci:

Cvrček:

2. ročník - Jakub Zapletal

3. ročník - Matěj Stoklásek

Klokánek:

4. ročník - Alexandra Kačorová

5. ročník  - Filip Zapletal

Benjamín:

6. ročník - Filip Zavadil

7. ročník - Aneta Matulíková

Kadet:

8. ročník - Monika Potočná, Lucie Koutská

9. ročník   Štěpán Čech

 

Pythagoriáda 5. – 8. ročník

Žáci řeší zadané úlohy ve škole. Úspěšní řešitelé postupují do okresního kola.

Úspěšní řešitelé školního kola:

Filip Zapletal 5.A

Jan Zatloukal 5.A

Ondřej Milink 5.A

Matyáš Šimek 7.A

Pavel Šesták 8.B

 

Úspěšní řešitelé okresního kola

Filip Zapletal

Pavel Šesták

 

Turnaj v řešení SUDOKU

Řešení SUDOKU patří do matematického tématu Číselné a logické řady.

SUDOKU řešili přihlášení žáci 6. – 9. ročníku ve školním kole.

Nejlepší výsledky ve školním kole:

Karolína Zifčáková 7.A

Aneta Matulíková 7.B

Tereza Košinová 7.B

Monika Potočná 8.B

Vendula Pagáčová 9.B

Štěpán Čech 9.A

 

Na turnaji v Uherském Hradišti soutěžili žáci z celého Zlínského kraje.

V kategorii 6. + 7. ročník získala Karolína Zifčáková 1. místo

V kategorii 8. + 9. ročník získala Monika Potočná 3. místo

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 3.7.2018 10:18 Rubrika: Nezařazeno Přečteno: 755x

Zprávičky

Krajské kolo DSMC

1. června proběhlo ve Vsetíně krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Naši školu reprezentovalo družstvo starších žáků ve složení Vojta Zapletal, Adam Bezděk, Monika Potočná a Kristýna Utinková. V těžké konkurenci týmů, které postoupily z okresních kol naše družstvo zvítězilo a zajistilo si tak postup do celorepublikového finále. Děkujeme všem soutěžícím za vynikající reprezentaci školy! P. Fryštacký

Krajské kolo BioOl

25. května jsme se zúčastnili krajského kola biologické olympiády v zoologické zahradě na Lešné. Tam postoupili nejlepší soutěžící z okresních kol, mezi nimi i Anna Hradilová ze 7.A. Ta se stala po úspěšném absolvování několika těžkých úkolů absolutní vítězkou této náročné soutěže a porazila svými vědomostmi i studenty víceletých gymnázií. Blahopřejeme! P. Fryštacký

Ekologická olympiáda

24. května proběhla ve Štípě ekologická olympiáda pro žáky osmých a devátých tříd. Na soutěž se sjelo skoro 40 soutěžících z celého Zlínského kraje. Naši školu reprezentovala Anna Hradilová ze 7.A a Adam Vybíralík z 9.A. Oba soutěžící dosáhli krásného výsledku, kdy se v silné konkurenci Adam umístil na 15. místě a Anička, přestože patřila mezi nejmladší účastníky, obsadila medailové 2. místo! P. Fryštacký

Nejnovější foto

2018 2Galerie: 2017-2018
Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace
Mysločovice 150
763 01

tel.: 577 121 063
e-mail: zsmysl@zsmysl.cz