Přihlašování do stravovacího systému

Nově je možné vstupovat do stravovacího systému pomocí adresy: "obed.zsmysl.cz". Tato adresa by měla být funkční i v případě výpadku stránek školy.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 17.11.2017 20:25 Rubrika: Nezařazeno Přečteno: 400x

Soutěž "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

Dne 6. 2. 2018 proběhlo regionální kolo této soutěže ve Valašském Meziřičí, do kterého postoupila Martina Zbořilová z 9. B třídy. Šlo hlavně o praktické dovednosti v chemické laboratoři. I když do celostátního kola nepostoupila, přesto nás krásně reprezentovala. Přejeme ji hodně úspěchů i v dalším studiu a hlavně u přijímacích zkoušek. M. Mrázková

Setkání rodičů v MŠ

Dne 23. 1. 2018 proběhla v naší mateřské škole beseda rodičů s odborným logopedem. Toto setkání na téma "Vývoj řeči v předškolním věku" se uskutečnilo v rámci projektu OP VVV. Paní Mgr. S. Bělohlávková a její kolegyně Mgr. H. Žůrková seznámily rodiče formou prezentace s vývojem řeči a poruchami řeči v období od narození do šesti let a možnostech vyšetření sluchu. Také byly rodičům předány materiály k individuálnímu rozvoji řeči a sluchu a na závěr byly předvedeny didaktické hry a pomůcky. Toto setkání bylo pro rodiče velmi přínosné.

Olympiáda v anglickém jazyce

V pondělí 29. 1. se na naší škole uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v angličtině, kterého se zúčastnilo 8 žáků osmého a devátého ročníku. Soutěž sestávala z poslechu a ústní části - vyprávění na vylosované téma a popis obrázku. Někdy byl boj dost vyrovnaný, ale nakonec zvítězili tito: první místo vybojoval Matěj Mrhálek z 8.A, druhé místo obsadila Martina Zbořilová z 9.B a třetí místo patří Martině Březíkové z 8.B. Porota sestávající z p. uč. Šupkové a Škutkové udělila ještě zvláštní uznání Evě Svobodové za výkon gramatický. Všem výhercům gratulujeme a Matějovi budeme držet pěsti v okresním kole, kterého se zúčastní v únoru. Pár fotek naleznete ve fotogalerii.
S. Šupková