Informace pro rodiče žáků 9. tříd

Informační a poradenské středisko Úřadu práce ČR – Krajské pobočky ve Zlíně připravilo pro rodiče žáků 9. tříd základních škol informační schůzky týkající se volby povolání a situace na trhu práce. (Více uvnitř článku.)

Naši deváťáci na Úřad práce ČR – KrP ve Zlíně půjdou v listopadu na skupinové poradenství pod názvem Hledám povolání, které se pro mě hodí. Řada z nich totiž ještě neví, kde budou v dalším studiu pokračovat. Rodiče jsou ti, kteří s nimi určitě budoucí studium a následnou představu o jejich zaměstnání budou doma probírat. Rodiče žáků si mohou vybrat jeden ze dvou termínů schůzek na ÚP ČR – KrP ve Zlíně:

19. 9. 2018 15.30 – 17.30 hodin

24. 9. 2018 15.30 – 17.30 hodin

Pokud budou mít rodiče o některý termín zájem, mohou tuto informací sdělit mailem, případně telefonicky (kontakt uveden níže) co nejdříve. Kapacita Informačního a poradenského střediska je 60 míst.

Mgr. Josef Šrámek
projektový pracovník Oddělení Zprostředkování a poradenství

T: +420 950 175 530

E: josef.sramek@uradprace.cz

Adresa konání:

ÚP ČR – KrP ve Zlíně
Čiperova 5182
760 42 Zlín

S pozdravem a přáním úspěšné volby

Ing. Mariana Mrázková
výchovná poradkyně

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 4.9.2018 16:46 Rubrika: Informace Přečteno: 397x

Ponožkový den

Světový den Downova syndromu je věnovaný všem lidem, kteří jsou jiní. Také my, žáci 3.B (a někteří učitelé) jsme dnes, 21. března vyjádřili těmto lidem svou podporu. Jak jsme to provedli? Úplně jednoduše! Oblékli jsme si zkrátka na každou nohu jinou ponožku, protože ….: „Máma říká, že se od ostatních ničím neliším, protože každý jsme jiný …, … jako ty ponožky.“
Jitka Gazdošová

Setkání rodičů v MŠ

Dne 14. 3. 2019 se uskutečnilo v naší mateřské škole setkání rodičů s odborným psychologem. Toto setkání na téma „Domácí formy trestů v předškolním věku“ se uskutečnilo v rámci projektu OP VVV – Úspěch pro všechny II. Odborný psycholog paní Mgr. K. Papajová nejdříve seznámila rodiče formou prezentace s různými výchovnými metodami. Dále poukázala na druhy odměn a trestů, které lze použít v praxi. V druhé polovině besedy následovala bohatá diskuse, kdy byly rodičům zodpovězeny různé dotazy a byly jim předány pokyny a rady, které mohou použít ve svém domácím prostředí. Přednáška rodiče velmi zaujala a odnesli si z ní spoustu užitečných poznatků.

Pěvecká soutěž "O zámecký klíč"

V sobotu 23. února se konala v Přerově pěvecká soutěž "O zámecký klíč". Naši školu reprezentoval Antonín Žůrek z 8.A třídy. Zazpíval na výbornou a postupuje do krajského kola v Prostějově, které se uskuteční v dubnu.