Informace pro rodiče žáků 9. tříd

Informační a poradenské středisko Úřadu práce ČR – Krajské pobočky ve Zlíně připravilo pro rodiče žáků 9. tříd základních škol informační schůzky týkající se volby povolání a situace na trhu práce. (Více uvnitř článku.)

Naši deváťáci na Úřad práce ČR – KrP ve Zlíně půjdou v listopadu na skupinové poradenství pod názvem Hledám povolání, které se pro mě hodí. Řada z nich totiž ještě neví, kde budou v dalším studiu pokračovat. Rodiče jsou ti, kteří s nimi určitě budoucí studium a následnou představu o jejich zaměstnání budou doma probírat. Rodiče žáků si mohou vybrat jeden ze dvou termínů schůzek na ÚP ČR – KrP ve Zlíně:

19. 9. 2018 15.30 – 17.30 hodin

24. 9. 2018 15.30 – 17.30 hodin

Pokud budou mít rodiče o některý termín zájem, mohou tuto informací sdělit mailem, případně telefonicky (kontakt uveden níže) co nejdříve. Kapacita Informačního a poradenského střediska je 60 míst.

Mgr. Josef Šrámek
projektový pracovník Oddělení Zprostředkování a poradenství

T: +420 950 175 530

E: josef.sramek@uradprace.cz

Adresa konání:

ÚP ČR – KrP ve Zlíně
Čiperova 5182
760 42 Zlín

S pozdravem a přáním úspěšné volby

Ing. Mariana Mrázková
výchovná poradkyně

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 4.9.2018 16:46 Rubrika: Informace Přečteno: 292x

Soutěž "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

Dne 21. 11. 2018 proběhlo na naší škole 1. kolo soutěže "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR". Zúčastnilo se ho 34 žáků 9. ročníku z celkového počtu 35 žáků. Tři nejlepší postoupí do krajského kola soutěže ve Valašském Meziřičí. Budeme jim držet palce. M. Mrázková (foto ve fotogalerii)

Jsme kamarádi

V uplynulých dnech proběhl ve 4. B a ve 3. B preventivní program Jsme kamarádi. Děti si vyzkoušely, jak se jim daří spolupráce s kamarádem i s celou třídou, potrénovaly vzájemnou důvěru a vnímání se navzájem.
L. Kračinová, P. Gavendová, J. Gazdošová

Setkání rodičů v MŠ

Ve středu 7. listopadu se v naší MŠ uskutečnilo setkání rodičů budoucích prvňáčků na téma "Školní zralost". Rodiče byli na začátku besedy seznámeni s průběhem zápisu do I. třídy. Dále pokračovala na dané téma svou přednáškou ředitelka ZŠ a MŠ Sazovice paní Mgr. Věra Velísková, která předala rodičům podrobnější informace o školní zralosti podle jednotlivých oblastí vývoje dítěte. Poté následovala diskuse na dané téma, rodičům byly také předány písemné materiály týkající se této problematiky.