Informace pro rodiče žáků 9. tříd

Informační a poradenské středisko Úřadu práce ČR – Krajské pobočky ve Zlíně připravilo pro rodiče žáků 9. tříd základních škol informační schůzky týkající se volby povolání a situace na trhu práce. (Více uvnitř článku.)

Naši deváťáci na Úřad práce ČR – KrP ve Zlíně půjdou v listopadu na skupinové poradenství pod názvem Hledám povolání, které se pro mě hodí. Řada z nich totiž ještě neví, kde budou v dalším studiu pokračovat. Rodiče jsou ti, kteří s nimi určitě budoucí studium a následnou představu o jejich zaměstnání budou doma probírat. Rodiče žáků si mohou vybrat jeden ze dvou termínů schůzek na ÚP ČR – KrP ve Zlíně:

19. 9. 2018 15.30 – 17.30 hodin

24. 9. 2018 15.30 – 17.30 hodin

Pokud budou mít rodiče o některý termín zájem, mohou tuto informací sdělit mailem, případně telefonicky (kontakt uveden níže) co nejdříve. Kapacita Informačního a poradenského střediska je 60 míst.

Mgr. Josef Šrámek
projektový pracovník Oddělení Zprostředkování a poradenství

T: +420 950 175 530

E: josef.sramek@uradprace.cz

Adresa konání:

ÚP ČR – KrP ve Zlíně
Čiperova 5182
760 42 Zlín

S pozdravem a přáním úspěšné volby

Ing. Mariana Mrázková
výchovná poradkyně

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 4.9.2018 16:46 Rubrika: Informace Přečteno: 92x

VELETRH PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ

Pro žáky 8. a 9. tříd základních škol a jejich rodiče bude ve dnech 4. a 5. 10. 2018 připraveno setkání, kde budou mít žáci příležitost získat informace důležité pro rozhodnutí o budoucím zaměstnání nebo rozhodnutí o výběru střední školy. Ve čtvrtek 4. 10. 2018 bude veletrh otevřen od 10:00 do 18:00 hodin, v pátek od 8:00 do 16:00 hodin. Vstupné je zdarma.
Návštěvníci budou mít možnost komunikovat s významnými zaměstnavateli Zlínského kraje, získají přehled o aktuální situaci na pracovním trhu a dozví se aktuální požadavky na studium vystavujících středních škol.
M. Mrázková - VP

Krajské kolo DSMC

1. června proběhlo ve Vsetíně krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Naši školu reprezentovalo družstvo starších žáků ve složení Vojta Zapletal, Adam Bezděk, Monika Potočná a Kristýna Utinková. V těžké konkurenci týmů, které postoupily z okresních kol naše družstvo zvítězilo a zajistilo si tak postup do celorepublikového finále. Děkujeme všem soutěžícím za vynikající reprezentaci školy! P. Fryštacký

Krajské kolo BioOl