Londýn - aktualizováno

Vážení rodiče, po rozkliknutí naleznete odkazy k podrobným informacím k chystanému zájezdu do Londýna.

Podrobné informace cestovní kanceláře naleznete zde.

Aktualizovaný program zájezdu naleznete zde.

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 10.5.2019 10:07 Rubrika: Informace Přečteno: 478x

AZ QUIZ

Dne 14. 5. se uskutečnil třetí ročník AZ QUIZU v německém jazyce. Soutěže se účastnily dohromady čtyři školy, každá měla čtyři soutežící. Všechny duely byly velmi napínavé, neboť k vítězství nestačila jen bohatá slovní zásoba, ale také bezchybná taktika. Velkou radost nám udělal Vít Herodes z 9. B, který získal krásné 2. místo.
Libuše Kračinová

Biologická olympiáda

Školního kola biologické olympiády se účastnilo 25 žáků. Dva nejlepší z každé kategorie postoupili do okresního kola ve Zlíně. V kategorii mladších žáků naši školu reprezentovali žáci 7. třídy Vojta Drahotuský a Veronika Kolářová. Oba se této olympiády účastnili poprvé a v těžké konkurenci se neztratili. V kategorii starších žáků nás reprezentovaly žákyně 8.A Karolína Zifčáková, která obsadila v konkurenci 31 soutěžících krásné 12. místo a Anna Hradilová, která vybojovala skvělé místo páté! Děkujeme všem soutěžícím za účast a postupujícím za vzornou reprezentaci školy. Pavel Fryštacký

O hanáckyho kohóta 2019 - Prostějov

V neděli 14. dubna se konalo v Prostějově krajské kolo pěvecké soutěže "O hanáckyho kohóta". Naši školu reprezentoval z osmé třídy Antonín Žůrek. Zazpíval velmi dobře, proto se umístil v nejstarší kategorii ve stříbrném pásmu. Protože Tonda zpíval letos naposledy - bude mu na podzim patnáct let, gratulujeme mu a přejeme, aby u zpívání a muzicírování zůstal i v budoucnu.