Pošta

Podpora ředitelce Základní školy a mateřské školy Mysločovice Mgr. Pavle Gregorovičové

V souvislosti s peticí zveřejněnou na internetovém portále e-petice.cz vyjadřujeme podporu ředitelce Základní školy a mateřské školy Mysločovice, příspěvkové organizace, která je vyzývána k odstoupení z funkce. My, pedagogičtí i nepedagogičtí zaměstnanci školy, kteří s ní dennodenně spolupracujeme, vidíme výsledky jejího několikaletého úsilí. Škola pod jejím vedením prošla zásadními změnami (modernizace prostor, zlepšení didaktického a materiálního vybavení učeben). Za dobu jejího působení realizovala škola řadu projektů z různých grantových programů, díky nimž se výuka žáků mohla rozvíjet k lepšímu. Výrazný progres a velmi dobré výsledky vzdělávání konstatovala ve své zprávě i Česká školní inspekce, jež školu navštívila v červnu minulého roku. Pro své zaměstnance se úspěšně snaží zajistit adekvátní finanční ohodnocení. Vnímáme rovněž energii, s níž se každý den vrhá do víru povinností, které jsou s funkcí ředitele školy spojené.

Na další fungující spolupráci s paní ředitelkou Mgr. Pavlou Gregorovičovou se těší zaměstnanci školy (podpisový arch po rozkliknutí článku).

 

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 6.5.2019 12:31 Rubrika: Nezařazeno Přečteno: 532x

Zprávičky

AZ QUIZ

Dne 14. 5. se uskutečnil třetí ročník AZ QUIZU v německém jazyce. Soutěže se účastnily dohromady čtyři školy, každá měla čtyři soutežící. Všechny duely byly velmi napínavé, neboť k vítězství nestačila jen bohatá slovní zásoba, ale také bezchybná taktika. Velkou radost nám udělal Vít Herodes z 9. B, který získal krásné 2. místo.
Libuše Kračinová

Biologická olympiáda

Školního kola biologické olympiády se účastnilo 25 žáků. Dva nejlepší z každé kategorie postoupili do okresního kola ve Zlíně. V kategorii mladších žáků naši školu reprezentovali žáci 7. třídy Vojta Drahotuský a Veronika Kolářová. Oba se této olympiády účastnili poprvé a v těžké konkurenci se neztratili. V kategorii starších žáků nás reprezentovaly žákyně 8.A Karolína Zifčáková, která obsadila v konkurenci 31 soutěžících krásné 12. místo a Anna Hradilová, která vybojovala skvělé místo páté! Děkujeme všem soutěžícím za účast a postupujícím za vzornou reprezentaci školy. Pavel Fryštacký

O hanáckyho kohóta 2019 - Prostějov

V neděli 14. dubna se konalo v Prostějově krajské kolo pěvecké soutěže "O hanáckyho kohóta". Naši školu reprezentoval z osmé třídy Antonín Žůrek. Zazpíval velmi dobře, proto se umístil v nejstarší kategorii ve stříbrném pásmu. Protože Tonda zpíval letos naposledy - bude mu na podzim patnáct let, gratulujeme mu a přejeme, aby u zpívání a muzicírování zůstal i v budoucnu.
Ilona Doleželová

Nejnovější foto

Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace
Mysločovice 150
763 01

tel.: 577 121 063
e-mail: zsmysl@zsmysl.cz