Sběr použitého kuchyňského oleje

Po starém papíru, bateriích a drobných elektrospotřebičích budeme nově sbírat i použitý kuchyňský olej. Lze ho využít jako druhotnou surovinu a tím přispět k ochraně životního prostředí. Pro více informací klikněte na nadpis článku.

Použitý kuchyňský olej ucpává odpady, způsobuje problémy v čistírnách odpadních vod a nepatří ani do popelnice. Pokud se rozhodnete udělat další krok k ochraně životního prostředí, můžete sbírat použitý olej do PET láhve a po jejím naplnění ji přinést do školy a uložit ji do označené nádoby na nádvoří školy. Prostředky získané za olej budou použity na nákup vybavení a pomůcek pro žáky prostřednictvím dětského parlamentu. Děkujeme a těšíme se na Váš zájem.

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 22.3.2016 08:00 Rubrika: Informace Přečteno: 1600x

Adaptační pobyt pro 5. ročník

Letošní tzv. adapťák se konal ve dnech 8. - 12. 10. 2018 na Semetíně. O program se nám postarala organizace Alcedo - středisko volného času Vsetín. Pobyt se realizoval v rámci projektu Naše třída - moje parta, který spolufinancuje Zlínský kraj. Nově utvořené třídní koletivy spolu prožily spoustu aktivit, které vedly k vzájemnému poznávání, trénování spolupráce a komunikace.
L. Kračinová, M. Karlíková, M. Kutrová

VELETRH PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ

Ve Zlíně v Kongresovém centru se ve dnech 4. a 5. 10. 2018 konal Veletrh práce a vzdělávání. Žáci 9. ročníku se ho spolu s třídními učitelkami v rámci kariérového poradenství zúčastnili. Měli možnost se konkrétně doptat vystavovatelů buď na studium na jejich škole, nebo na možnosti uplatnění studia v praxi. Doufáme, že jim tato návštěva aspoň částečně usnadní rozhodování o dalším studiu. Foto ve fotogalerii. Mrázková

Exkurze žáků 9. ročníku