Pošta

Nezařazeno

Logo rubriky

Vedení i zaměstnanci školy přejí všem žákům pohodové a klidné prázdniny!

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 2.7.2019 09:13 Přečteno: 619x

Seznam pomůcek pro žáky II. stupně

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 2.7.2019 16:10 Přečteno: 352x

Poděkování firmě Z - studio

Autor: Petr Měrka Vydáno: 27.6.2019 12:44 Přečteno: 245x

Výsledky matematických soutěží ve šk. roce 2018/19

Přehled výsledků matematických soutěží v tomto školním roce si můžete prohlédnout v tomto článku (po rozkliknutí).
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 3.7.2018 10:18 Přečteno: 1441x

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání 2019-2020

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání 2019-2020 naleznete v sekci Dokumenty ke stažení - Základní škola.
Autor: Pavla Gregorovičová Vydáno: 23.5.2019 10:34 Přečteno: 390x

Podpora ředitelce Základní školy a mateřské školy Mysločovice Mgr. Pavle Gregorovičové

V souvislosti s peticí zveřejněnou na internetovém portále e-petice.cz vyjadřujeme podporu ředitelce Základní školy a mateřské školy Mysločovice, příspěvkové organizace, která je vyzývána k odstoupení z funkce. My, pedagogičtí i nepedagogičtí zaměstnanci školy, kteří s ní dennodenně spolupracujeme, vidíme výsledky jejího několikaletého úsilí. Škola pod jejím vedením prošla zásadními změnami (modernizace prostor, zlepšení didaktického a materiálního vybavení učeben). Za dobu jejího působení realizovala škola řadu projektů z různých grantových programů, díky nimž se výuka žáků mohla rozvíjet k lepšímu. Výrazný progres a velmi dobré výsledky vzdělávání konstatovala ve své zprávě i Česká školní inspekce, jež školu navštívila v červnu minulého roku. Pro své zaměstnance se úspěšně snaží zajistit adekvátní finanční ohodnocení. Vnímáme rovněž energii, s níž se každý den vrhá do víru povinností, které jsou s funkcí ředitele školy spojené.

Na další fungující spolupráci s paní ředitelkou Mgr. Pavlou Gregorovičovou se těší zaměstnanci školy (podpisový arch po rozkliknutí článku).
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 6.5.2019 12:31 Přečteno: 699x
Výpis: 1 2

Zprávičky

Vodácký kurz

Naši deváťáci splouvali v termínu 16. - 19. června řeku Vltavu. Během čtyř dní zdolali žáci na trase Vyšší Brod - Boršov přibližně 70 km a 9 jezů. Díky skvělým instruktorům, počasí, panu Hubíkovi a nádherné přírodě se stal tento kurz skvělou tečkou na závěr jejich společné povinné školní docházky.
T. Kačor, M. Mrázková, L. Kračinová

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Je už tradicí, že naše škola pořádá tuto pro žáky nesporně užitečnou soutěž. Školní kolo se skládá ze znalostí pravidel silničního provozu a jízdy zručnosti. V kole oblastním pak přibude i hodnocená jízda po dopravním hřišti a test z první pomoci. V oblastním kole v Otrokovicích za naši školu soutěžili v kategorii mladších žáků Radim Potočný, Jan Vítek, Pavla Kutrová a Emily Smith a obsadili medailové 3. místo. Za starší žáky soutěžili Monika Potočná, Kristýna Utinková, Tonda Žůrek a Jirka Pavlištík. Tito vybojovali krásné 2. místo, kdy první postupové jim uniklo jen o několik málo bodů. Soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy! Fotky ze soutěže najdete v galerii. Pavel Fryštacký

Školní výlet, 9. ročník

Svůj poslední školní výlet jsme prožili pod stanem v Kurovickém lomu. Ve zdejší přírodní památce se o nás pečlivě staral pan Martin Zelina se svou rodinou, který nám připravil nejen místo pro stanování, ohniště, hygienické zázemí, ale také občerstvení a dovoz/odvoz stanů. Dokonce pro nás zařídil prohlídku Kurovického hradu, kde nám ochotně ukázali celou památku a poskytli nám v horkém dni občerstvení. Všem výše zmíněným děkujeme. Velmi si vážíme času a energie, který nám zdarma věnovali.
Deváťáci, M. Mrázková, L. Kračinová

Nejnovější foto

Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace
Mysločovice 150
763 01

tel.: 577 121 063
e-mail: zsmysl@zsmysl.cz