Ze života školy

Logo rubriky

50. výročí - poděkování

Děkujeme všem vzácným hostům, rodičům, absolventům i současným žákům, kteří navštívili oslavy 50. výročí otevření nové školy v Mysločovicích a podíleli se tak na slavnostní atmosféře tohoto dne. Také děkujeme všem, kteří k realizaci oslav přispěli finančně nebo poskytnutím historických materiálů. Fotoreportáž i některé dobové materiály brzy zveřejníme zde na stránkách školy. Realizační tým.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 9.10.2016 23:23 Přečteno: 641x
Výpis: 1

Myškoláček

Dne 10. 11. vyrazili zástupci naší redakce do Brna na celostátní kolo soutěže Školní časopis roku, kam jsme se probojovali z krajského kola. V loňském roce jsme skončili na 16. místě v kategorii II. stupeň, letos jsme se posunuli hned na pátou příčku z 28 časopisů. Děkujeme, že nás čtete.
Redakce

Zábavná fyzika v 6.A

Některé učivo fyziky lze krásně vysvětlit na příkladu z praxe. Děti si názorně zkusily, jak probíhá difuze v kapalinách a plynech. Tato zábavná forma výuky nás opět utvrdila, že fyzika je opravdu všude kolem nás. Více ve fotogalerii. A. Bílková

Adaptační pobyt pro 5. ročník

Ve dnech 4. - 6. října prožili páťáci adaptační pobyt na Revice ve Vizovicích. Během tří dnů se vzájemně blíže poznávali, trénovali spolupráci a komunikaci v rámci třídy. Viz fotogalerie.
L. Kračinová, L. Škutková, P. Gavendová