Zveme Vás

Logo rubriky

Zápis žáků do 1. tříd

Zápis žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019 - 2020 proběhne 24.4. 2019 v době od 13:00 do 17:30 hod. Podrobnosti uvnitř článku.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 20.3.2019 15:05 Přečteno: 1213x
Výpis: 1

Ponožkový den

Světový den Downova syndromu je věnovaný všem lidem, kteří jsou jiní. Také my, žáci 3.B (a někteří učitelé) jsme dnes, 21. března vyjádřili těmto lidem svou podporu. Jak jsme to provedli? Úplně jednoduše! Oblékli jsme si zkrátka na každou nohu jinou ponožku, protože ….: „Máma říká, že se od ostatních ničím neliším, protože každý jsme jiný …, … jako ty ponožky.“
Jitka Gazdošová

Setkání rodičů v MŠ

Dne 14. 3. 2019 se uskutečnilo v naší mateřské škole setkání rodičů s odborným psychologem. Toto setkání na téma „Domácí formy trestů v předškolním věku“ se uskutečnilo v rámci projektu OP VVV – Úspěch pro všechny II. Odborný psycholog paní Mgr. K. Papajová nejdříve seznámila rodiče formou prezentace s různými výchovnými metodami. Dále poukázala na druhy odměn a trestů, které lze použít v praxi. V druhé polovině besedy následovala bohatá diskuse, kdy byly rodičům zodpovězeny různé dotazy a byly jim předány pokyny a rady, které mohou použít ve svém domácím prostředí. Přednáška rodiče velmi zaujala a odnesli si z ní spoustu užitečných poznatků.

Pěvecká soutěž "O zámecký klíč"

V sobotu 23. února se konala v Přerově pěvecká soutěž "O zámecký klíč". Naši školu reprezentoval Antonín Žůrek z 8.A třídy. Zazpíval na výbornou a postupuje do krajského kola v Prostějově, které se uskuteční v dubnu.