Logo rubriky

Nová informace k zápisu do 1. třídy

Vážení rodiče, školský obvod základní školy v Mysločovicích byl rozšířen o další obec. Notářský zápis z losování je nyní bezpředmětný a proto byl z webových stránek školy sejmut. Mgr. Pavla Gregorovičová, ředitelka školy.
Autor: Pavla Gregorovičová Vydáno: 16.5.2019 10:59 Přečteno: 115x

Londýn - aktualizováno

Vážení rodiče, po rozkliknutí naleznete odkazy k podrobným informacím k chystanému zájezdu do Londýna.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 10.5.2019 10:07 Přečteno: 474x

Dodatečné informace k zápisu do 1.třídy

Vážení rodiče,
při přijímání dětí do 1. ročníku základního vzdělávání se škola musí řídit platnou legislativou. Při existenci školského obvodu to znamená přijmout všechny uchazeče ze spádové oblasti. K 1.1.2019 okolní obce školský obvod z vlastní vůle vypověděly, a tím zbavily své občany práva přednostního přijetí jejich dětí v základní škole v Mysločovicích. Na možná rizika, spojená s tímto rozhodnutím, byli zastupitelé těchto obcí několikrát předem upozorněni.
Ráda Vám osobně podám podrobnější informace, popřípadě mě můžete kontaktovat na telefonním čísle 731508060 nebo na e-mailové adrese gregorovicovap@zsmysl.cz.
Mgr. Pavla Gregorovičová
Autor: Pavla Gregorovičová Vydáno: 6.5.2019 07:27 Přečteno: 220x

Sběr léčivých bylin

Ve dnech 17. - 18. června 2019 mohou žáci přinést tyto nasušené léčivky: Pampeliška (list), sedmikráska (květ), kopřiva (nať z nekvetoucí rostliny do 50 cm), bez černý (květ) a hluchavka bílá (květ). Sušení nesmí probíhat na přímém slunci, je nutné je přinést odděleně a zvážené. Výtěžek ze sběru bude věnován dětskému parlamentu. Děkujeme.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 10.4.2019 18:24 Přečteno: 337x

Termíny sběrů ve školním roce 2018-2019

Příští sběr papíru: 1. dubna
Další termíny: 27. května, 24. června
Sběr citrusové kůry: 15. - 17. dubna
Sběr bylin: 17. - 18. června
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 6.9.2018 15:30 Přečteno: 3867x

Informace pro rodiče žáků 9. tříd

Informační a poradenské středisko Úřadu práce ČR – Krajské pobočky ve Zlíně připravilo pro rodiče žáků 9. tříd základních škol informační schůzky týkající se volby povolání a situace na trhu práce. (Více uvnitř článku.)
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 4.9.2018 16:46 Přečteno: 455x
Výpis: 1 2

AZ QUIZ

Dne 14. 5. se uskutečnil třetí ročník AZ QUIZU v německém jazyce. Soutěže se účastnily dohromady čtyři školy, každá měla čtyři soutežící. Všechny duely byly velmi napínavé, neboť k vítězství nestačila jen bohatá slovní zásoba, ale také bezchybná taktika. Velkou radost nám udělal Vít Herodes z 9. B, který získal krásné 2. místo.
Libuše Kračinová

Biologická olympiáda

Školního kola biologické olympiády se účastnilo 25 žáků. Dva nejlepší z každé kategorie postoupili do okresního kola ve Zlíně. V kategorii mladších žáků naši školu reprezentovali žáci 7. třídy Vojta Drahotuský a Veronika Kolářová. Oba se této olympiády účastnili poprvé a v těžké konkurenci se neztratili. V kategorii starších žáků nás reprezentovaly žákyně 8.A Karolína Zifčáková, která obsadila v konkurenci 31 soutěžících krásné 12. místo a Anna Hradilová, která vybojovala skvělé místo páté! Děkujeme všem soutěžícím za účast a postupujícím za vzornou reprezentaci školy. Pavel Fryštacký

O hanáckyho kohóta 2019 - Prostějov

V neděli 14. dubna se konalo v Prostějově krajské kolo pěvecké soutěže "O hanáckyho kohóta". Naši školu reprezentoval z osmé třídy Antonín Žůrek. Zazpíval velmi dobře, proto se umístil v nejstarší kategorii ve stříbrném pásmu. Protože Tonda zpíval letos naposledy - bude mu na podzim patnáct let, gratulujeme mu a přejeme, aby u zpívání a muzicírování zůstal i v budoucnu.