Logo rubriky

Sběr bylin: 17. - 18. června
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 6.9.2018 15:30 Přečteno: 3740x

Informace pro rodiče žáků 9. tříd

Informační a poradenské středisko Úřadu práce ČR – Krajské pobočky ve Zlíně připravilo pro rodiče žáků 9. tříd základních škol informační schůzky týkající se volby povolání a situace na trhu práce. (Více uvnitř článku.)
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 4.9.2018 16:46 Přečteno: 397x

Odladění stránek školy

Vážení rodiče, stránky již běží na novém serveru. Stále se ale vyskytují problémy na nástěnkách učitelů. Pracujeme na opravě. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 18.2.2018 13:16 Přečteno: 679x

Sběr použitého kuchyňského oleje

Po starém papíru, bateriích a drobných elektrospotřebičích budeme nově sbírat i použitý kuchyňský olej. Lze ho využít jako druhotnou surovinu a tím přispět k ochraně životního prostředí. Pro více informací klikněte na nadpis článku.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 22.3.2016 08:00 Přečteno: 1742x

Celostátní finále dopravní soutěže mladých cyklistů

Vítězstvím v krajském kole si naše škola zajistila postup do celostátního finále, které proběhlo ve dnech 19. - 21. června v Brně. Na soutěžící čekalo celkem pět disciplín: jízda po dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu, test z pravidel silničního provozu, praktické zvládnutí první pomoci, práce s mapou - navržení bezpečné cesty městem a jízda zručnosti. Mimo soutěžní disciplíny byl připraven bohatý doprovodný program, například plavba po Brněnské přehradě s ukázkou záchrany tonoucího a návštěva hradu Veveří. Naše družstvo ve složení Monika Potočná, Kristýna Utinková, Tomáš Svačina a Jaroslav Doležel patřilo mezi nováčky a přijelo hlavně sbírat zkušenosti mezi družstva, která se celostátního finále účastnila už poněkolikáté. Získali jsme 13. místo, ale hlavně jsme si odvezli spoustu zážitků a nových zkušeností. Soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 2.7.2018 20:55 Přečteno: 228x
Výpis: 1

Ponožkový den

Světový den Downova syndromu je věnovaný všem lidem, kteří jsou jiní. Také my, žáci 3.B (a někteří učitelé) jsme dnes, 21. března vyjádřili těmto lidem svou podporu. Jak jsme to provedli? Úplně jednoduše! Oblékli jsme si zkrátka na každou nohu jinou ponožku, protože ….: „Máma říká, že se od ostatních ničím neliším, protože každý jsme jiný …, … jako ty ponožky.“
Jitka Gazdošová

Setkání rodičů v MŠ

Dne 14. 3. 2019 se uskutečnilo v naší mateřské škole setkání rodičů s odborným psychologem. Toto setkání na téma „Domácí formy trestů v předškolním věku“ se uskutečnilo v rámci projektu OP VVV – Úspěch pro všechny II. Odborný psycholog paní Mgr. K. Papajová nejdříve seznámila rodiče formou prezentace s různými výchovnými metodami. Dále poukázala na druhy odměn a trestů, které lze použít v praxi. V druhé polovině besedy následovala bohatá diskuse, kdy byly rodičům zodpovězeny různé dotazy a byly jim předány pokyny a rady, které mohou použít ve svém domácím prostředí. Přednáška rodiče velmi zaujala a odnesli si z ní spoustu užitečných poznatků.

Pěvecká soutěž "O zámecký klíč"

V sobotu 23. února se konala v Přerově pěvecká soutěž "O zámecký klíč". Naši školu reprezentoval Antonín Žůrek z 8.A třídy. Zazpíval na výbornou a postupuje do krajského kola v Prostějově, které se uskuteční v dubnu.