Logo rubriky

Termíny sběrů ve školním roce 2018-2019

Sběr papíru: 26. listopadu, 28. ledna, 4. března, 29. dubna, 27. května, 24. června.
Sběr citrusové kůry: 16. - 18. ledna a 15. - 17. dubna
Sběr bylin: 17. - 18. června
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 6.9.2018 15:30 Přečteno: 3371x

Informace pro rodiče žáků 9. tříd

Informační a poradenské středisko Úřadu práce ČR – Krajské pobočky ve Zlíně připravilo pro rodiče žáků 9. tříd základních škol informační schůzky týkající se volby povolání a situace na trhu práce. (Více uvnitř článku.)
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 4.9.2018 16:46 Přečteno: 221x

Odladění stránek školy

Vážení rodiče, stránky již běží na novém serveru. Stále se ale vyskytují problémy na nástěnkách učitelů. Pracujeme na opravě. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 18.2.2018 13:16 Přečteno: 529x

Sběr použitého kuchyňského oleje

Po starém papíru, bateriích a drobných elektrospotřebičích budeme nově sbírat i použitý kuchyňský olej. Lze ho využít jako druhotnou surovinu a tím přispět k ochraně životního prostředí. Pro více informací klikněte na nadpis článku.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 22.3.2016 08:00 Přečteno: 1627x

Celostátní finále dopravní soutěže mladých cyklistů

Vítězstvím v krajském kole si naše škola zajistila postup do celostátního finále, které proběhlo ve dnech 19. - 21. června v Brně. Na soutěžící čekalo celkem pět disciplín: jízda po dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu, test z pravidel silničního provozu, praktické zvládnutí první pomoci, práce s mapou - navržení bezpečné cesty městem a jízda zručnosti. Mimo soutěžní disciplíny byl připraven bohatý doprovodný program, například plavba po Brněnské přehradě s ukázkou záchrany tonoucího a návštěva hradu Veveří. Naše družstvo ve složení Monika Potočná, Kristýna Utinková, Tomáš Svačina a Jaroslav Doležel patřilo mezi nováčky a přijelo hlavně sbírat zkušenosti mezi družstva, která se celostátního finále účastnila už poněkolikáté. Získali jsme 13. místo, ale hlavně jsme si odvezli spoustu zážitků a nových zkušeností. Soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 2.7.2018 20:55 Přečteno: 148x
Výpis: 1

Kariérové poradenství

Žáci 9. ročníku navštívili IPS ÚP ve Zlíně, kde se účastnili skupinového poradenství pod názvem "Hledám povolání, které se pro mě hodí". Doufáme, že jim odborníci pomohli s volbou, která je před nimi a to výběr školy, na které budou pokračovat v dalšim studiu. Přejeme jim úspěšné rozhodování. M. Mrázková, L. Kračinová

Předávání slabikářů

Naši prvňáčci jsou velmi šikovní. Za dva měsíce se naučili číst a psát mnoho písmen, a tak mohli z rukou deváťáků slavnostně převzít slabikáře. Více ve fotogalerii.
L. Kračinová, L. Škutková, M. Pospíšilová

Naše třída - moje parta

Během měsíce října navštívily organizace Madio z.s. a Unie kompas 4., 6. a 7. ročník s preventivním programem zaměřeným na vztahy ve třídě. Formou her a následných diskusí pracovali žáci na tom, aby rozvíjeli svůj třídní kolektiv - trénovali spolupráci, komunikaci, řešení konfliktů. Akce byla součástí projektu Naše třída - moje parta, který spolufinancuje Zlínský kraj.
L. Kračinová