GDPR

Dne 25. 5. 2018 nabylo účinnosti nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 - Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation - GDPR). Je to nová revoluční legislativa EU, která výrazně zvýší ochranu osobních údajů. Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů (DPO): Bc.Jakub Borek, Tel: 774 176 001, Email: info@gdpr-bezpecnost.cz
Autor: Administrátor Vydáno: 23.5.2018 16:37 Rubrika: Nezařazeno Přečteno: 78x

Sběr léčivých bylin

Ve dnech 18. - 19. června mohou žáci přinést tyto nasušené léčivky: Pampeliška (list), sedmikráska (květ), kopřiva (nať z nekvetoucí rostliny do 50 cm), bez černý (květ) a hluchavka bílá (květ). Sušení nesmí probíhat na přímém slunci, je nutné je přinést odděleně a zvážené. Výtěžek ze sběru bude věnován dětskému parlamentu. Děkujeme.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 25.4.2018 00:16 Rubrika: Informace Přečteno: 277x

Výuka plavání

Doprava žáků na výuku plavání bude pro letošní rok hrazena z programu "Podpora výuky plavání v základních školách v roce 2018".
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 11.4.2018 16:18 Rubrika: Nezařazeno Přečteno: 147x

Odladění stránek školy

Vážení rodiče, stránky již běží na novém serveru. Stále se ale vyskytují problémy na nástěnkách učitelů. Pracujeme na opravě. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 18.2.2018 13:16 Rubrika: Informace Přečteno: 362x

Informace školní jídelny

S ohledem na zvyšující se růst cen potravin a přáním zachovat trend zdravého vaření z čerstvých a kvalitních surovin, bez přidaných konveniencí, s dostatkem ovoce, zeleniny a kvalitních nápojů, budou s účinností od 1.2.2018 upraveny ceny stravného následovně:

Kategorie 7 – 10 let 23,- Kč
Kategorie 11 – 14 let 25,- Kč
Kategorie 15 a více let 27,- Kč
Svačinka 10,- Kč
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 24.1.2018 20:55 Rubrika: Informace Přečteno: 316x

Přihlašování do stravovacího systému

Nově je možné vstupovat do stravovacího systému pomocí adresy: "obed.zsmysl.cz". Tato adresa by měla být funkční i v případě výpadku stránek školy.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 17.11.2017 20:25 Rubrika: Nezařazeno Přečteno: 719x
Výpis: 1 2

Poznávací pobyt Rakousko - Německo

Koncem května navštívilo 38 žáků naší školy za podpory MRB Sazovice, spol. s.r.o., pana Václava Kováře a Spolku přátel školy Salzburg a jeho blízké okolí. Během tří dnů jsme poznali Salzburg, Mozartovo rodiště, jednu z mnoha zdejších kouzelných soutěsek - Weißbach, největší ledovou jeskyni na světě - Eisriesenwelt, městečko Zell am See. Speciálním autobusem jsme vyjeli na proslulé Hitlerovo Orlí hnízdo a na závěr jsme se projeli loďkou po Königsee.
Pro všechny byl pobyt nezapomenutelným zážitkem, za který děkujeme výše zmíněným dárcům.
L. Kračinová

Mezinárodní výtvarná soutěž

Naší školu již po několikáté krásně reprezentovala žákyně 8. A třídy Andrea Matulová v mezinárodní výtvarné soutěži zrakově postižených dětí a mládeže Radost tvořit a získala Cenu pro jednotlivce za práce: No, nejsem já fantastické zvíře? a Fantastické zvíře? To je pes! Moc ji gratulujeme a přejeme radost z dalších krásných výtvorů. Mariana Mrázková

Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů