Den otevřených dveří

Vážení rodiče a přátelé školy, zveme Vás na Den otevřených dveří dne 24. října 2018 od 15:00 do 18:00 hodin. Můžete si prohlédnout nové a zrekonstruované prostory školy. Těšíme se na Vás.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 15.10.2018 23:37 Rubrika: Zveme Vás Přečteno: 21x

Nový školní rok je tu

Pro některé žáky je první školní den dnem plným očekávání a začátkem něčeho nového, pro jiné pouze dnem, kdy musí po prázdninách opět do školy... (pokračování po rozkliknutí)
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 4.9.2018 09:53 Rubrika: Nezařazeno Přečteno: 151x

Informace pro rodiče žáků 9. tříd

Informační a poradenské středisko Úřadu práce ČR – Krajské pobočky ve Zlíně připravilo pro rodiče žáků 9. tříd základních škol informační schůzky týkající se volby povolání a situace na trhu práce. (Více uvnitř článku.)
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 4.9.2018 16:46 Rubrika: Informace Přečteno: 146x

Termíny sběrů ve školním roce 2018-2019

Sběr papíru: 24. září, 22. října, 26. listopadu (v kalendářním roce 2019 nejsou zatím termíny sběrů potvrzeny)
Sběr citrusové kůry: 16. - 18. ledna a 15. - 17. dubna
Sběr bylin: 17. - 18. června
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 6.9.2018 15:30 Rubrika: Informace Přečteno: 3263x

Celostátní finále dopravní soutěže mladých cyklistů

Vítězstvím v krajském kole si naše škola zajistila postup do celostátního finále, které proběhlo ve dnech 19. - 21. června v Brně. Na soutěžící čekalo celkem pět disciplín: jízda po dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu, test z pravidel silničního provozu, praktické zvládnutí první pomoci, práce s mapou - navržení bezpečné cesty městem a jízda zručnosti. Mimo soutěžní disciplíny byl připraven bohatý doprovodný program, například plavba po Brněnské přehradě s ukázkou záchrany tonoucího a návštěva hradu Veveří. Naše družstvo ve složení Monika Potočná, Kristýna Utinková, Tomáš Svačina a Jaroslav Doležel patřilo mezi nováčky a přijelo hlavně sbírat zkušenosti mezi družstva, která se celostátního finále účastnila už poněkolikáté. Získali jsme 13. místo, ale hlavně jsme si odvezli spoustu zážitků a nových zkušeností. Soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 2.7.2018 20:55 Rubrika: Informace Přečteno: 114x

Výsledky matematických soutěží

Přehled výsledků matematických soutěží v tomto školním roce si můžete prohlédnout v tomto článku (po rozkliknutí).
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 3.7.2018 10:18 Rubrika: Nezařazeno Přečteno: 892x
Výpis: 1 2 3

Adaptační pobyt pro 5. ročník

Letošní tzv. adapťák se konal ve dnech 8. - 12. 10. 2018 na Semetíně. O program se nám postarala organizace Alcedo - středisko volného času Vsetín. Pobyt se realizoval v rámci projektu Naše třída - moje parta, který spolufinancuje Zlínský kraj. Nově utvořené třídní koletivy spolu prožily spoustu aktivit, které vedly k vzájemnému poznávání, trénování spolupráce a komunikace.
L. Kračinová, M. Karlíková, M. Kutrová

VELETRH PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ

Ve Zlíně v Kongresovém centru se ve dnech 4. a 5. 10. 2018 konal Veletrh práce a vzdělávání. Žáci 9. ročníku se ho spolu s třídními učitelkami v rámci kariérového poradenství zúčastnili. Měli možnost se konkrétně doptat vystavovatelů buď na studium na jejich škole, nebo na možnosti uplatnění studia v praxi. Doufáme, že jim tato návštěva aspoň částečně usnadní rozhodování o dalším studiu. Foto ve fotogalerii. Mrázková

Exkurze žáků 9. ročníku