Odladění stránek školy

Vážení rodiče, stránky již běží na novém serveru. Stále se ale vyskytují problémy na nástěnkách učitelů. Pracujeme na opravě. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 18.2.2018 13:16 Rubrika: Informace Přečteno: 718x

O hanáckyho kohóta 2019 - Prostějov

V neděli 14. dubna se konalo v Prostějově krajské kolo pěvecké soutěže "O hanáckyho kohóta". Naši školu reprezentoval z osmé třídy Antonín Žůrek. Zazpíval velmi dobře, proto se umístil v nejstarší kategorii ve stříbrném pásmu. Protože Tonda zpíval letos naposledy - bude mu na podzim patnáct let, gratulujeme mu a přejeme, aby u zpívání a muzicírování zůstal i v budoucnu.

Exkurze u hasičů Zlín

Dne 2. 4. 2019 navštívil osmý ročník HZS Zlínského kraje. Ochotní hasiči provedli žáky téměř celou stanicí, seznámili je se svou činností během pracovní směny, ukázali množství techniky a radili, jak se chovat v rizikových situacích. Velmi jim děkujeme.
L. Kračinová, J. Stará

Den učitelů

28. březen je Dnem učitelů. My jsme ho z organizačních důvodů slavili o den později v první hodině. Deváťáci zodpovědně vyučovali mladší žáky v jednotlivých třídách. Mezitím pan starosta z Mysločovic a pan starosta z Míškovic navštívili pedagogický sbor. S kytičkou a sladkou pozorností oba popřáli učitelům k jejich svátku a strávili s nimi příjemnou chvilku u kávy.
Velmi děkujeme žákům devátého ročníku a jejich rodičům, kteří se postarali o chutné občerstvení k tomutu významnému dni. Více ve fotogalerii. L. Kračinová, M. Mrázková