Informace pro rodiče žáků 9. tříd

Informační a poradenské středisko Úřadu práce ČR – Krajské pobočky ve Zlíně připravilo pro rodiče žáků 9. tříd základních škol informační schůzky týkající se volby povolání a situace na trhu práce. (Více uvnitř článku.)

Naši deváťáci na Úřad práce ČR – KrP ve Zlíně půjdou v listopadu na skupinové poradenství pod názvem Hledám povolání, které se pro mě hodí. Řada z nich totiž ještě neví, kde budou v dalším studiu pokračovat. Rodiče jsou ti, kteří s nimi určitě budoucí studium a následnou představu o jejich zaměstnání budou doma probírat. Rodiče žáků si mohou vybrat jeden ze dvou termínů schůzek na ÚP ČR – KrP ve Zlíně:

19. 9. 2018 15.30 – 17.30 hodin

24. 9. 2018 15.30 – 17.30 hodin

Pokud budou mít rodiče o některý termín zájem, mohou tuto informací sdělit mailem, případně telefonicky (kontakt uveden níže) co nejdříve. Kapacita Informačního a poradenského střediska je 60 míst.

Mgr. Josef Šrámek
projektový pracovník Oddělení Zprostředkování a poradenství

T: +420 950 175 530

E: josef.sramek@uradprace.cz

Adresa konání:

ÚP ČR – KrP ve Zlíně
Čiperova 5182
760 42 Zlín

S pozdravem a přáním úspěšné volby

Ing. Mariana Mrázková
výchovná poradkyně

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 4.9.2018 16:46 Rubrika: Informace Přečteno: 435x

O hanáckyho kohóta 2019 - Prostějov

V neděli 14. dubna se konalo v Prostějově krajské kolo pěvecké soutěže "O hanáckyho kohóta". Naši školu reprezentoval z osmé třídy Antonín Žůrek. Zazpíval velmi dobře, proto se umístil v nejstarší kategorii ve stříbrném pásmu. Protože Tonda zpíval letos naposledy - bude mu na podzim patnáct let, gratulujeme mu a přejeme, aby u zpívání a muzicírování zůstal i v budoucnu.

Exkurze u hasičů Zlín

Dne 2. 4. 2019 navštívil osmý ročník HZS Zlínského kraje. Ochotní hasiči provedli žáky téměř celou stanicí, seznámili je se svou činností během pracovní směny, ukázali množství techniky a radili, jak se chovat v rizikových situacích. Velmi jim děkujeme.
L. Kračinová, J. Stará

Den učitelů

28. březen je Dnem učitelů. My jsme ho z organizačních důvodů slavili o den později v první hodině. Deváťáci zodpovědně vyučovali mladší žáky v jednotlivých třídách. Mezitím pan starosta z Mysločovic a pan starosta z Míškovic navštívili pedagogický sbor. S kytičkou a sladkou pozorností oba popřáli učitelům k jejich svátku a strávili s nimi příjemnou chvilku u kávy.
Velmi děkujeme žákům devátého ročníku a jejich rodičům, kteří se postarali o chutné občerstvení k tomutu významnému dni. Více ve fotogalerii. L. Kračinová, M. Mrázková