Pozvánka

Občanské sdružení Baobaby z Hostišové Vás zve na akci pro malé i velké s názvem: Kulturní výživa se sněhovou polevou. Více po rozkliknutí...

Autor: Pavel Fryštacký Vydáno: 7.2.2019 10:59 Rubrika: Nezařazeno Přečteno: 100x

Poznáváme se navzájem

V rámci projektu Poznáváme se navzájem proběhl mezi prvním a devátým ročníkem dne 9. 2. 2019 program Kamarádi. Starší si povídali s mladšími o kamarádství, jak se správný kamarád chová a co se všechno dá s kamarádem zažít. Společně pak k tomuto tématu vytvořili plakát. Více ve fotogalerii.
L. Škutková, M. Pospíšilová, L. Kračinová

Setkání rodičů v MŠ

Dne 23. 1. 2019 proběhla v naší mateřské škole beseda rodičů s odborným logopedem. Toto setkání na téma "Vývojové poruchy řeči v předškolním věku" se uskutečnilo v rámci projektu OP VVV. Paní Mgr. S. Bělohlávková seznámila rodiče formou prezentace s vývojem řeči a poruchami řeči v období od narození do šesti let a možnostech vyšetření sluchu, dále odpovídala rodičům na různé dotazy týkající se konkrétních případů. Také byly rodičům předány odkazy na webové stránky s touto tematikou. Na závěr byly předvedeny didaktické hry a pomůcky, které využíváme k procvičení verbální komunikace v naší mateřské škole. Toto setkání bylo pro rodiče velmi přínosné.

Soutěž "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

Dne 21. 11. 2018 proběhlo na naší škole 1. kolo soutěže "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR". Zúčastnilo se ho 34 žáků 9. ročníku z celkového počtu 35 žáků. Tři nejlepší postoupí do krajského kola soutěže ve Valašském Meziřičí. Budeme jim držet palce. M. Mrázková (foto ve fotogalerii)