Dodatečné informace k zápisu do 1.třídy

Vážení rodiče,
při přijímání dětí do 1. ročníku základního vzdělávání se škola musí řídit platnou legislativou. Při existenci školského obvodu to znamená přijmout všechny uchazeče ze spádové oblasti. K 1.1.2019 okolní obce školský obvod z vlastní vůle vypověděly, a tím zbavily své občany práva přednostního přijetí jejich dětí v základní škole v Mysločovicích. Na možná rizika, spojená s tímto rozhodnutím, byli zastupitelé těchto obcí několikrát předem upozorněni.
Ráda Vám osobně podám podrobnější informace, popřípadě mě můžete kontaktovat na telefonním čísle 731508060 nebo na e-mailové adrese gregorovicovap@zsmysl.cz.
Mgr. Pavla Gregorovičová
Autor: Pavla Gregorovičová Vydáno: 6.5.2019 07:27 Rubrika: Informace Přečteno: 221x

AZ QUIZ

Dne 14. 5. se uskutečnil třetí ročník AZ QUIZU v německém jazyce. Soutěže se účastnily dohromady čtyři školy, každá měla čtyři soutežící. Všechny duely byly velmi napínavé, neboť k vítězství nestačila jen bohatá slovní zásoba, ale také bezchybná taktika. Velkou radost nám udělal Vít Herodes z 9. B, který získal krásné 2. místo.
Libuše Kračinová

Biologická olympiáda

Školního kola biologické olympiády se účastnilo 25 žáků. Dva nejlepší z každé kategorie postoupili do okresního kola ve Zlíně. V kategorii mladších žáků naši školu reprezentovali žáci 7. třídy Vojta Drahotuský a Veronika Kolářová. Oba se této olympiády účastnili poprvé a v těžké konkurenci se neztratili. V kategorii starších žáků nás reprezentovaly žákyně 8.A Karolína Zifčáková, která obsadila v konkurenci 31 soutěžících krásné 12. místo a Anna Hradilová, která vybojovala skvělé místo páté! Děkujeme všem soutěžícím za účast a postupujícím za vzornou reprezentaci školy. Pavel Fryštacký

O hanáckyho kohóta 2019 - Prostějov

V neděli 14. dubna se konalo v Prostějově krajské kolo pěvecké soutěže "O hanáckyho kohóta". Naši školu reprezentoval z osmé třídy Antonín Žůrek. Zazpíval velmi dobře, proto se umístil v nejstarší kategorii ve stříbrném pásmu. Protože Tonda zpíval letos naposledy - bude mu na podzim patnáct let, gratulujeme mu a přejeme, aby u zpívání a muzicírování zůstal i v budoucnu.