Ve škole jsou 3 oddělení školní družiny.

Provoz školní družiny: od 11:00 do 16:00 hodin

Vychovatelé:

I. odd. -  Luďka Štěrbíková (sterbikoval@zsmysl.cz)

II. odd. - Martin Budiš (budism@zsmysl.cz)

III. odd. - Mgr. Lenka Dědičová (dedicoval@zsmysl.cz)

Zprávičky: Vítáme Vás v novém školním roce 2017/2018

Poplatek za ŠD - období 1. - 6. 2018 ve výši 570,- Kč: Děti mají v ŽK vlepeny lístečky s informacemi k platbě. VS je vytištěn tučně a je nutno ho napsat bezchybně ( není shodný s VS za    1. pololetí ). Poplatek uhraďte do 16. 3. 2018 .

POZOR!!!

* Od 1. 5. 2017 až do ukončení přestavby školy (duben 2018), nebudou z organizačních důvodů probíhat kroužky ŠD - šikovné ruce, míčové hry a florbal. Družina  bude i nadále v provozu do 16 hod. Přihlášky do kroužků ŠD na školní rok 2017/2018 dostanou děti na začátku školního roku.

* I. a II. oddělení školní družiny, ja až do ukončení přestavby přestěhované na hlavní budově. I. oddělení se nachází v přízemí ve třídě 1. A (pro škol. rok 2017/2018 - 2.A) a II. oddělení v   1. patře ve třídě 1. B (pro škol. rok 2017/2018 - 2. B).              V případě osobního vyzvednutí dítěte, zvoňte u hlavního vchodu do školy.

NEJBLIŽŠÍ AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY:

20. 3. 2018 ( úterý ) pojede 1. a 2. oddělení na výlet do Dětského světa Floria v Kroměříži. Odjezd od školy ve 12 hod a předpokládaný návrat do 16 hod. Rozvoz do obcí je zajištěn. Akce bude hrazena z prostředků ŠD. Děti si vezmou sportovní oblečení ( tričko, kraťasy nebo lehké tepláky - na převlečení ), cvičky, svačinu, pití a přiměřené kapesné do bufetu na občerstvení. www.detskysvetkromeriz.cz

O hanáckyho kohóta

V sobotu 14. dubna proběhlo v Prostějově krajské kolo pěvecké soutěže v sólovém zpěvu lidových písní s názvem "O hanáckyho kohóta". Školu reprezentoval Antonín Žůrek ze sedmé třídy. Dařilo se mu velmi dobře, vyzpíval si stříbrné místo - gratulujeme.

Beseda s rodiči v MŠ

Ve středu 11. dubna se v naší MŠ uskutečnila v rámci projektu OP VVV beseda s rodiči budoucích prvňáčků na téma "Školní zralost". Rodiče byli na začátku besedy seznámeni s průběhem zápisu do I. třídy. Dále pokračovala na dané téma svou přednáškou ředitelka ZŠ a MŠ Sazovice paní Mgr. Věra Velísková, která předala rodičům podrobnější informace o školní zralosti podle jednotlivých oblastí vývoje dítěte. Poté následovala diskuse na dané téma a ukázka her, rodičům byly také předány písemné materiály týkající se této problematiky.

Prevence kriminality

Dne 22. 3. navštívila Policie ČR osmý ročník. Beseda se věnovala trestnímu právu a odpovědnosti. Zazněla témata jako řízení automobilu bez řidičského oprávnění nebo pod vlivem návykových látek, návykové látky, zneužívání dětí. Žáci byli tématy velmi zaujati, aktivně se zapojovali do diskuse.
L. Kračinová