Ve škole jsou 3 oddělení školní družiny.

Provoz školní družiny: od 11:00 do 16:00 hodin

Vychovatelé:

I. odd. -  Luďka Štěrbíková (sterbikoval@zsmysl.cz)

II. odd. - Martin Budiš (budism@zsmysl.cz)

III. odd. - Mgr. Lenka Dědičová (dedicoval@zsmysl.cz)

Zprávičky: Vítáme Vás v novém školním roce 2017/2018

Poplatek za ŠD - období 1. - 6. 2018 ve výši 570,- Kč: Děti mají v ŽK vlepeny lístečky s informacemi k platbě. VS je vytištěn tučně a je nutno ho napsat bezchybně ( není shodný s VS za    1. pololetí ). Poplatek uhraďte do 16. 3. 2018 .

POZOR!!!

* Od 1. 5. 2017 až do ukončení přestavby školy (duben 2018), nebudou z organizačních důvodů probíhat kroužky ŠD - šikovné ruce, míčové hry a florbal. Družina  bude i nadále v provozu do 16 hod. Přihlášky do kroužků ŠD na školní rok 2017/2018 dostanou děti na začátku školního roku.

* I. a II. oddělení školní družiny, ja až do ukončení přestavby přestěhované na hlavní budově. I. oddělení se nachází v přízemí ve třídě 1. A (pro škol. rok 2017/2018 - 2.A) a II. oddělení v   1. patře ve třídě 1. B (pro škol. rok 2017/2018 - 2. B).              V případě osobního vyzvednutí dítěte, zvoňte u hlavního vchodu do školy.

NEJBLIŽŠÍ AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY:

I. oddělení 15.5. a II. oddělení 22.5. Pojedou na dopravní hřiště v Otrokovicích. Odjezd od školy ve 12:30 hod - předpokládaný návrat 15:30 hod. Rozvoz do obcí je zajištěn. Akce je hrazena z prostředků ŠD. S sebou - sportovní oblečení a obuv, správně nastavenou PŘILBU, svačinu a pití.

7. 6. 2018 ( čtvrtek ) pojede 3. oddělení na výlet do Dětského světa Floria v Kroměříži. Odjezd od školy ve 12:30 hod a předpokládaný návrat do 16 hod. Rozvoz do obcí je zajištěn. Akce bude hrazena z prostředků ŠD. Děti si vezmou sportovní oblečení ( tričko, kraťasy nebo lehké tepláky - na převlečení ), cvičky, svačinu, pití a přiměřené kapesné do bufetu na občerstvení. www.detskysvetkromeriz.cz

Poznávací pobyt Rakousko - Německo

Koncem května navštívilo 38 žáků naší školy za podpory MRB Sazovice, spol. s.r.o., pana Václava Kováře a Spolku přátel školy Salzburg a jeho blízké okolí. Během tří dnů jsme poznali Salzburg, Mozartovo rodiště, jednu z mnoha zdejších kouzelných soutěsek - Weißbach, největší ledovou jeskyni na světě - Eisriesenwelt, městečko Zell am See. Speciálním autobusem jsme vyjeli na proslulé Hitlerovo Orlí hnízdo a na závěr jsme se projeli loďkou po Königsee.
Pro všechny byl pobyt nezapomenutelným zážitkem, za který děkujeme výše zmíněným dárcům.
L. Kračinová

Mezinárodní výtvarná soutěž

Naší školu již po několikáté krásně reprezentovala žákyně 8. A třídy Andrea Matulová v mezinárodní výtvarné soutěži zrakově postižených dětí a mládeže Radost tvořit a získala Cenu pro jednotlivce za práce: No, nejsem já fantastické zvíře? a Fantastické zvíře? To je pes! Moc ji gratulujeme a přejeme radost z dalších krásných výtvorů. Mariana Mrázková

Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů