Ve škole jsou 3 oddělení školní družiny.

Provoz školní družiny: od 11:00 do 16:00 hodin

Vychovatelé:

I. odd. -  Luďka Štěrbíková (sterbikoval@zsmysl.cz)

II. odd. - Martin Budiš (budism@zsmysl.cz)

III. odd. - Mgr. Lenka Dědičová (dedicoval@zsmysl.cz)

Zprávičky: Vítáme Vás v novém školním roce 2017/2018

POZOR!!!

* Ve čtvrtek 16. 11. 2017, bude z důvodu rekonstrukce školy provoz ŠD omezen do 13.30 h. Děti z Machové, Míškovic a Lechotic odjedou autobusem nejpozději v 13.10 h a na Hostišovou v 13.28 h. Děti, které si vyzvedávají rodiče, vyzvedněte osobně nejpozději do 13.30 h. Děkujeme za pochopení.

* Od 1. 5. 2017 až do ukončení přestavby školy (leden 2018), nebudou z organizačních důvodů probíhat kroužky ŠD - šikovné ruce, míčové hry a florbal. Družina  bude i nadále v provozu do 16 hod. Přihlášky do kroužků ŠD na školní rok 2017/2018 dostanou děti na začátku školního roku.

* I. a II. oddělení školní družiny, ja až do ukončení přestavby přestěhované na hlavní budově. I. oddělení se nachází v přízemí ve třídě 1. A (pro škol. rok 2017/2018 - 2.A) a II. oddělení v   1. patře ve třídě 1. B (pro škol. rok 2017/2018 - 2. B).              V případě osobního vyzvednutí dítěte, zvoňte u hlavního vchodu do školy.

NEJBLIŽŠÍ AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY:

* 7. 12. 2017 jedou děti se školní družinou do Holešova na divadelní představení "Zimní příhody včelích medvídků". Zúčastní se děi I. a II. oddělení. Předpokládaý návrat kolem 15.30, rozvoz do obcí bude zajištěn. Celá akce je hrazena z prostředků ŠD.

Krabice od bot

Když děti darují dětem, je v tom spousta radosti.
A tak jsme se rozhodli, že nějakému kamarádovi nebo kamarádce naplníme prázdnou krabici od bot dětskými dárky.
Pastelkami, sešity či bloky na kreslení, hračkami, hezkým tričkem, bonbóny, co nás napadlo...
Do každého dárečku jsme přidali také přání. Krásně zabalené krabice pak naše paní učitelka odvezla. Věříme, že z dárků měli naši neznámí kamarádi radost.
Radost, pohodu, štěstí a zdraví v roce 2018 Vám přejí děti ze 2. B.

Soutěž "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

Ze školního kola této soutěže, která je určená pro deváťáky, postoupili do druhého kola 3 nejlepší žáci + náhradník - Martina Zbořilová, Michal Novosad, Adam Vybíralík a Alena Pospíšilová. Ve Valašském Meziřičí nás úspěšně reprezentovali, ze 77 zúčastněných žáků z 27 škol postupuje Martina Zbořilová do regionálního kola. Budeme ji moc držet pěsti. Více ve fotogalerii. M. Mrázková

Učíme se FYZIKU názorně v 6.B

Některé učivo ve fyzice lze krásně vysvětlit názorně. Přesně tomu je i u magnetů. Žáci 6.B si sami vyzkoušeli, jak na sebe magnety působí, jak lze ztvárnit magnetické pole a mnoho dalšího. Tato forma výuky žáky velmi bavila a už se těší na další hodinu fyziky. Více ve fotogalerii. A. Bílková