Ve škole jsou 3 oddělení školní družiny.

Provoz školní družiny: od 11:00 do 16:00 hodin

Vychovatelé:

I. odd. -  Luďka Štěrbíková (sterbikoval@zsmysl.cz)

II. odd. - Martin Budiš (budism@zsmysl.cz)

III. odd. - Mgr. Lenka Dědičová (dedicoval@zsmysl.cz)

Zprávičky:

POZOR!!!

* Od 1. 5. 2017 až do ukončení přestavby školy (konec října 2017), nebudou z organizačních důvodů probíhat kroužky ŠD - šikovné ruce, míčové hry a florbal. Družina  bude i nadále v provozu do 16 hod. Přihlášky do kroužků ŠD na školní rok 2017/2018 dostanou děti na začátku školního roku.

* I. a II. oddělení školní družiny, ja až do ukončení přestavby přestěhované na hlavní budově. I. oddělení se nachází v přízemí ve třídě 1. A (pro škol. rok 2017/2018 - 2.A) a II. oddělení v   1. patře ve třídě 1. B (pro škol. rok 2017/2018 - 2. B).               V případě osobního vyzvednutí dítěte, zvoňte u hlavního vchodu do školy.

* 30. 6.  nebude  ŠD v provozu. 4. 9. proběhne konečné upřesnění a doplnění přihlášk. 5. 9. bude zahájen provoz ŠD. PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ PRÁZDNINY!!!!

Běh míru

V neděli 18. 6. 2017 běželi naším regionem účastníci Běhu míru – Peace run. Jedná se o nejdelší štafetový běh s hořící pochodní. Jeho hlavním posláním je předávání myšlenek lásky a přátelství. Z naší školy se akce zúčastnilo několik žáků. Běžci z různých koutů světa byli přivítáni v Mysločovicích krojovanými dětmi, které jim nabídly tradiční koláčky. Stanoviště bylo vyzdobeno obrázky s mírovou tematikou. Tyto práce našich žáků putují nyní do Říma, kde je slavnostní ukončení celého běhu.
Ve fotogalerii naleznete záznam akce. Renata Mezlová.

Myškoláček 43/X

Známe výherce ze soutěžní otázky Myškoláčku 43/X. Nevěstu na fotografii poznali a správně nové příjmení "Šupková" napsali: Emily Smith 4. B, Pavla Kutrová 3. tř., Magdaléna Brázdilová 4. B, Martin Ludvík 4. B, Michal Fryštacký 9. tř., Michaela Hejníková 7. A, Adéla Patáková 7. A, Daniel Zelina 6.A, Tom Žůrek 1. A. Výherci se těší z bezdrátových reproduktorů, vstupenek na koupaliště v Sazovicích a powerbanky. Děkujeme DELICATE BRS s.r.o. za věnování poukázek na koupaliště.

Výhercům blahopřejeme. Redakce

AZ QUIZ 8. ročník

Dne 22. 6. 2017 vyvrcholil souboj osmého ročníku v německém AZ QUIZU. Po vyrovnaných duelech se na třetí příčce umístila Anna Rožnovská, na druhé Michal Novosad a první místo zaslouženě získala Alena Pospíšilová. Blahopřejeme.
L. Kračinová