Ve škole jsou 3 oddělení školní družiny.

Provoz školní družiny: od 11:00 do 16:00 hodin

Vychovatelé:

I. odd. -  Luďka Štěrbíková (sterbikoval@zsmysl.cz)

II. odd. - Martin Budiš (budism@zsmysl.cz)

III. odd. - Žaneta Štěrbíková, DiS. (sterbikovaz@zsmysl.cz)

Zprávičky: Vítáme Vás v novém školním roce 2018/2019

Prosíme rodiče, aby k vyzvedávání dětí ze ŠD používali boční vchod u jídelny, kde je zvonek do ŠD.

Od 13:00 do 14:30 probíhají řízené činnosti a pobyt venku. V tomto čase je možné vyzvedávat děti jen po vzájemné dohodě (omluvenka nebo telefonicky).

Po zájmových kroužcích, které končí v 16:00, čekejte na děti před hlavním vchodem do školy - nezvoňte.

Omlouváme se rodičům i dětem, že v letošním školním roce nezveřejňujeme na stránkách ŠD žádné fotografie z našich společných akcí a činností ve ŠD. Momentálně se pracuje na nové podobě webových stránek školy a současná verze nám to již neumožňuje. Všechny akce a činnosti se snažíme průběžně dokumentovat a ukládat. Na konci školního roku se pokusím udělat alespoň stručný výběr a v případě zájmu Vám fotografie nahraji na flashdisk.

NEJBLIŽŠÍ AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY:

21. 5. Dopravní hřiště Otrokovice - 1. oddělení

23. 5. Lanáček Otrokovice - 3. oddělení

28. 5. Dopravní hřiště Otrokovice - 2. oddělení

O hanáckyho kohóta 2019 - Prostějov

V neděli 14. dubna se konalo v Prostějově krajské kolo pěvecké soutěže "O hanáckyho kohóta". Naši školu reprezentoval z osmé třídy Antonín Žůrek. Zazpíval velmi dobře, proto se umístil v nejstarší kategorii ve stříbrném pásmu. Protože Tonda zpíval letos naposledy - bude mu na podzim patnáct let, gratulujeme mu a přejeme, aby u zpívání a muzicírování zůstal i v budoucnu.

Exkurze u hasičů Zlín

Dne 2. 4. 2019 navštívil osmý ročník HZS Zlínského kraje. Ochotní hasiči provedli žáky téměř celou stanicí, seznámili je se svou činností během pracovní směny, ukázali množství techniky a radili, jak se chovat v rizikových situacích. Velmi jim děkujeme.
L. Kračinová, J. Stará

Den učitelů

28. březen je Dnem učitelů. My jsme ho z organizačních důvodů slavili o den později v první hodině. Deváťáci zodpovědně vyučovali mladší žáky v jednotlivých třídách. Mezitím pan starosta z Mysločovic a pan starosta z Míškovic navštívili pedagogický sbor. S kytičkou a sladkou pozorností oba popřáli učitelům k jejich svátku a strávili s nimi příjemnou chvilku u kávy.
Velmi děkujeme žákům devátého ročníku a jejich rodičům, kteří se postarali o chutné občerstvení k tomutu významnému dni. Více ve fotogalerii. L. Kračinová, M. Mrázková