O škole

Autobus není na našem logu náhodou. Vždyť právě autobusy přivážejí každé ráno ve školním roce převážnou většinu našich žáků z okolních obcí. K dětem z Mysločovic se postupně přidávají žáci a žákyně z Hostišové, Lechotic, Machové, Míškovic a Sazovic a spolu s učiteli a dalšími pracovníky školy je nás přes tři sta! Však to také v naší škole o přestávce hučí jako v úle. Jak rádi bychom si z pilných včeliček vzali příklad a na konci roku mohli ukázat taky tak sladké a voňavé výsledky naší práce! Jen bychom měli trochu pozapomenout na slovíčko "zítra". Protože každá pracovitá včelka ví, že ať už jeden sbírá med či vědomosti, je třeba s tím začít "dnes"!

Naši školu podporují:

MRB SAZOVICE, spol. s r.o.
Klub přátel ZŠ Mysločovice
ZEMET, spol. s r.o.
ZEKO, spol. s r.o.
ADIMA BRÁZDIL , spol. s r.o.
BETONA Dřímal, spol. s r.o.

Děkujeme!

Krabice od bot

Když děti darují dětem, je v tom spousta radosti.
A tak jsme se rozhodli, že nějakému kamarádovi nebo kamarádce naplníme prázdnou krabici od bot dětskými dárky.
Pastelkami, sešity či bloky na kreslení, hračkami, hezkým tričkem, bonbóny, co nás napadlo...
Do každého dárečku jsme přidali také přání. Krásně zabalené krabice pak naše paní učitelka odvezla. Věříme, že z dárků měli naši neznámí kamarádi radost.
Radost, pohodu, štěstí a zdraví v roce 2018 Vám přejí děti ze 2. B.

Soutěž "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

Ze školního kola této soutěže, která je určená pro deváťáky, postoupili do druhého kola 3 nejlepší žáci + náhradník - Martina Zbořilová, Michal Novosad, Adam Vybíralík a Alena Pospíšilová. Ve Valašském Meziřičí nás úspěšně reprezentovali, ze 77 zúčastněných žáků z 27 škol postupuje Martina Zbořilová do regionálního kola. Budeme ji moc držet pěsti. Více ve fotogalerii. M. Mrázková

Učíme se FYZIKU názorně v 6.B

Některé učivo ve fyzice lze krásně vysvětlit názorně. Přesně tomu je i u magnetů. Žáci 6.B si sami vyzkoušeli, jak na sebe magnety působí, jak lze ztvárnit magnetické pole a mnoho dalšího. Tato forma výuky žáky velmi bavila a už se těší na další hodinu fyziky. Více ve fotogalerii. A. Bílková