O škole

Autobus není na našem logu náhodou. Vždyť právě autobusy přivážejí každé ráno ve školním roce převážnou většinu našich žáků z okolních obcí. K dětem z Mysločovic se postupně přidávají žáci a žákyně z Hostišové, Lechotic, Machové, Míškovic a Sazovic a spolu s učiteli a dalšími pracovníky školy je nás přes tři sta! Však to také v naší škole o přestávce hučí jako v úle. Jak rádi bychom si z pilných včeliček vzali příklad a na konci roku mohli ukázat taky tak sladké a voňavé výsledky naší práce! Jen bychom měli trochu pozapomenout na slovíčko "zítra". Protože každá pracovitá včelka ví, že ať už jeden sbírá med či vědomosti, je třeba s tím začít "dnes"!

Naši školu podporují:

MRB SAZOVICE, spol. s r.o.
Klub přátel ZŠ Mysločovice
ZEMET, spol. s r.o.
ZEKO, spol. s r.o.
ADIMA BRÁZDIL , spol. s r.o.
BETONA Dřímal, spol. s r.o.

Děkujeme!

Poznávací pobyt Rakousko - Německo

Koncem května navštívilo 38 žáků naší školy za podpory MRB Sazovice, spol. s.r.o., pana Václava Kováře a Spolku přátel školy Salzburg a jeho blízké okolí. Během tří dnů jsme poznali Salzburg, Mozartovo rodiště, jednu z mnoha zdejších kouzelných soutěsek - Weißbach, největší ledovou jeskyni na světě - Eisriesenwelt, městečko Zell am See. Speciálním autobusem jsme vyjeli na proslulé Hitlerovo Orlí hnízdo a na závěr jsme se projeli loďkou po Königsee.
Pro všechny byl pobyt nezapomenutelným zážitkem, za který děkujeme výše zmíněným dárcům.
L. Kračinová

Mezinárodní výtvarná soutěž

Naší školu již po několikáté krásně reprezentovala žákyně 8. A třídy Andrea Matulová v mezinárodní výtvarné soutěži zrakově postižených dětí a mládeže Radost tvořit a získala Cenu pro jednotlivce za práce: No, nejsem já fantastické zvíře? a Fantastické zvíře? To je pes! Moc ji gratulujeme a přejeme radost z dalších krásných výtvorů. Mariana Mrázková

Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů