O škole

Autobus není na našem logu náhodou. Vždyť právě autobusy přivážejí každé ráno ve školním roce převážnou většinu našich žáků z okolních obcí. K dětem z Mysločovic se postupně přidávají žáci a žákyně z Hostišové, Lechotic, Machové, Míškovic a Sazovic a spolu s učiteli a dalšími pracovníky školy je nás přes tři sta! Však to také v naší škole o přestávce hučí jako v úle. Jak rádi bychom si z pilných včeliček vzali příklad a na konci roku mohli ukázat taky tak sladké a voňavé výsledky naší práce! Jen bychom měli trochu pozapomenout na slovíčko "zítra". Protože každá pracovitá včelka ví, že ať už jeden sbírá med či vědomosti, je třeba s tím začít "dnes"!

Naši školu podporují:

MRB SAZOVICE, spol. s r.o.
Klub přátel ZŠ Mysločovice
ZEMET, spol. s r.o.
ZEKO, spol. s r.o.
ADIMA BRÁZDIL , spol. s r.o.
BETONA Dřímal, spol. s r.o.

Děkujeme!

Myškoláček

Dne 10. 11. vyrazili zástupci naší redakce do Brna na celostátní kolo soutěže Školní časopis roku, kam jsme se probojovali z krajského kola. V loňském roce jsme skončili na 16. místě v kategorii II. stupeň, letos jsme se posunuli hned na pátou příčku z 28 časopisů. Děkujeme, že nás čtete.
Redakce

Zábavná fyzika v 6.A

Některé učivo fyziky lze krásně vysvětlit na příkladu z praxe. Děti si názorně zkusily, jak probíhá difuze v kapalinách a plynech. Tato zábavná forma výuky nás opět utvrdila, že fyzika je opravdu všude kolem nás. Více ve fotogalerii. A. Bílková

Adaptační pobyt pro 5. ročník

Ve dnech 4. - 6. října prožili páťáci adaptační pobyt na Revice ve Vizovicích. Během tří dnů se vzájemně blíže poznávali, trénovali spolupráci a komunikaci v rámci třídy. Viz fotogalerie.
L. Kračinová, L. Škutková, P. Gavendová