O škole

Autobus není na našem logu náhodou. Vždyť právě autobusy přivážejí každé ráno ve školním roce převážnou většinu našich žáků z okolních obcí. K dětem z Mysločovic se postupně přidávají žáci a žákyně z Hostišové, Lechotic, Machové, Míškovic a Sazovic a spolu s učiteli a dalšími pracovníky školy je nás přes tři sta! Však to také v naší škole o přestávce hučí jako v úle. Jak rádi bychom si z pilných včeliček vzali příklad a na konci roku mohli ukázat taky tak sladké a voňavé výsledky naší práce! Jen bychom měli trochu pozapomenout na slovíčko "zítra". Protože každá pracovitá včelka ví, že ať už jeden sbírá med či vědomosti, je třeba s tím začít "dnes"!

Naši školu podporují:

MRB SAZOVICE, spol. s r.o.
Klub přátel ZŠ Mysločovice
ZEMET, spol. s r.o.
ZEKO, spol. s r.o.
ADIMA BRÁZDIL , spol. s r.o.
BETONA Dřímal, spol. s r.o.

Děkujeme!

Adaptační pobyt pro 5. ročník

Letošní tzv. adapťák se konal ve dnech 8. - 12. 10. 2018 na Semetíně. O program se nám postarala organizace Alcedo - středisko volného času Vsetín. Pobyt se realizoval v rámci projektu Naše třída - moje parta, který spolufinancuje Zlínský kraj. Nově utvořené třídní koletivy spolu prožily spoustu aktivit, které vedly k vzájemnému poznávání, trénování spolupráce a komunikace.
L. Kračinová, M. Karlíková, M. Kutrová

VELETRH PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ

Ve Zlíně v Kongresovém centru se ve dnech 4. a 5. 10. 2018 konal Veletrh práce a vzdělávání. Žáci 9. ročníku se ho spolu s třídními učitelkami v rámci kariérového poradenství zúčastnili. Měli možnost se konkrétně doptat vystavovatelů buď na studium na jejich škole, nebo na možnosti uplatnění studia v praxi. Doufáme, že jim tato návštěva aspoň částečně usnadní rozhodování o dalším studiu. Foto ve fotogalerii. Mrázková

Exkurze žáků 9. ročníku