O škole

Autobus není na našem logu náhodou. Vždyť právě autobusy přivážejí každé ráno ve školním roce převážnou většinu našich žáků z okolních obcí. K dětem z Mysločovic se postupně přidávají žáci a žákyně z Hostišové, Lechotic, Machové, Míškovic a Sazovic a spolu s učiteli a dalšími pracovníky školy je nás přes tři sta! Však to také v naší škole o přestávce hučí jako v úle. Jak rádi bychom si z pilných včeliček vzali příklad a na konci roku mohli ukázat taky tak sladké a voňavé výsledky naší práce! Jen bychom měli trochu pozapomenout na slovíčko "zítra". Protože každá pracovitá včelka ví, že ať už jeden sbírá med či vědomosti, je třeba s tím začít "dnes"!

Naši školu podporují:

MRB SAZOVICE, spol. s r.o.
Klub přátel ZŠ Mysločovice
ZEMET, spol. s r.o.
ZEKO, spol. s r.o.
ADIMA BRÁZDIL , spol. s r.o.
BETONA Dřímal, spol. s r.o.

Děkujeme!

Poznáváme se navzájem

V rámci projektu Poznáváme se navzájem proběhl mezi prvním a devátým ročníkem dne 9. 2. 2019 program Kamarádi. Starší si povídali s mladšími o kamarádství, jak se správný kamarád chová a co se všechno dá s kamarádem zažít. Společně pak k tomuto tématu vytvořili plakát. Více ve fotogalerii.
L. Škutková, M. Pospíšilová, L. Kračinová

Setkání rodičů v MŠ

Dne 23. 1. 2019 proběhla v naší mateřské škole beseda rodičů s odborným logopedem. Toto setkání na téma "Vývojové poruchy řeči v předškolním věku" se uskutečnilo v rámci projektu OP VVV. Paní Mgr. S. Bělohlávková seznámila rodiče formou prezentace s vývojem řeči a poruchami řeči v období od narození do šesti let a možnostech vyšetření sluchu, dále odpovídala rodičům na různé dotazy týkající se konkrétních případů. Také byly rodičům předány odkazy na webové stránky s touto tematikou. Na závěr byly předvedeny didaktické hry a pomůcky, které využíváme k procvičení verbální komunikace v naší mateřské škole. Toto setkání bylo pro rodiče velmi přínosné.

Soutěž "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

Dne 21. 11. 2018 proběhlo na naší škole 1. kolo soutěže "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR". Zúčastnilo se ho 34 žáků 9. ročníku z celkového počtu 35 žáků. Tři nejlepší postoupí do krajského kola soutěže ve Valašském Meziřičí. Budeme jim držet palce. M. Mrázková (foto ve fotogalerii)