Jídelníček - aktuální (formát pdf)

Jídelníček na příští týden - zveřejněn vždy ve čtvrtek

priboryPřihlášení do stravovacího systému

Seznam alergenů a jejich označení v jídelníčku

Alergeny - legislativa

Ceny stravenek

Ceny stravného za obědy od 1.1.2013:

Děti 7 - 10 let 20,-
Děti 11 - 14 let 22,-
Děti 15 a více let 24,-

Cena za dopolední svačinku: 8,- Kč

Myškoláček

Dne 10. 11. vyrazili zástupci naší redakce do Brna na celostátní kolo soutěže Školní časopis roku, kam jsme se probojovali z krajského kola. V loňském roce jsme skončili na 16. místě v kategorii II. stupeň, letos jsme se posunuli hned na pátou příčku z 28 časopisů. Děkujeme, že nás čtete.
Redakce

Zábavná fyzika v 6.A

Některé učivo fyziky lze krásně vysvětlit na příkladu z praxe. Děti si názorně zkusily, jak probíhá difuze v kapalinách a plynech. Tato zábavná forma výuky nás opět utvrdila, že fyzika je opravdu všude kolem nás. Více ve fotogalerii. A. Bílková

Adaptační pobyt pro 5. ročník

Ve dnech 4. - 6. října prožili páťáci adaptační pobyt na Revice ve Vizovicích. Během tří dnů se vzájemně blíže poznávali, trénovali spolupráci a komunikaci v rámci třídy. Viz fotogalerie.
L. Kračinová, L. Škutková, P. Gavendová