Nadace DKS

Jídelníček - aktuální (formát pdf)

Jídelníček na příští týden - zveřejněn vždy ve čtvrtek

priboryPřihlášení do stravovacího systému

Seznam alergenů a jejich označení v jídelníčku

Alergeny - legislativa

Ceny stravenek

Ceny stravného za obědy od 1.1.2013:

Děti 7 - 10 let 20,-
Děti 11 - 14 let 22,-
Děti 15 a více let 24,-

Cena za dopolední svačinku: 8,- Kč

AZ Quiz

Se žáky osmé třídy jsme si zpříjemnili poslední hodiny NJ v tomto školním roce třídním turnajem v AZ Quizu. V horkém počasí měli nejlepší slovní zásobu a taktiku 1. Anna Zanášková 2. Veronika Kučerová 3. Michal Kozel. Blahopřejeme.
Kračinová

Vodácký kurz 9. třída

Ve dnech 12.-15. června 2016 se žáci 9. třídy zúčastnili vodáckého kurzu na řece Vltavě z Vyššího Brodu přes Rožmberk a Český Krumlov až do Zlaté Koruny. Naučili se technickým dovednostem při jízdě na kánoi v pozici zadáka i háčka, sjíždění jezů a neméně zajímavá byla i návštěva historického centra a zámku v Českém Krumlově. Podrobnější zprávu od Kláry Brázdilové a fotky z akce jsou ve Fotogalerii.

ZOO Lešná

V úterý 14. 6. se 7. A vypravila do ZOO. Přivítali nás lachtani, hladili jsme rejnoky, krmili jsme tučňáky a viděli jsme spoustu zajímavých živočichů. Na zpáteční cestě jsme ještě navštívili ve Zlíně 21. budovu a prohlédli si shora celé město Zlín. M. Blahová

Šťastní vítězové 1Galerie: AZ Quiz