Nadace DKS

Jídelníček - aktuální (formát pdf)

Jídelníček na příští týden - zveřejněn vždy ve čtvrtek

priboryPřihlášení do stravovacího systému

Seznam alergenů a jejich označení v jídelníčku

Alergeny - legislativa

Ceny stravenek

Ceny stravného za obědy od 1.1.2013:

Děti 7 - 10 let 20,-
Děti 11 - 14 let 22,-
Děti 15 a více let 24,-

Cena za dopolední svačinku: 8,- Kč

Poznáváme se navzájem - postřehy dětí 26.-27.9.

Bylo krásné počasí, super vycházka. Bude se to někdy opakovat? Kačka Foukalová 5.A
Líbilo se mi, jak jsme spolupracovali. Učili jsme mladší spolužáky. Ve skupinkách jsme plnili úkoly. Gabriela Zbořilová 5.A
Líbilo se mi s kamarády ze 2.A. Paní učitelka nás pochválila, že jsme byli hodní. Tereza Pospíšilová 5.A
Líbila se mi výstava, někdo si koupil kaktusy. Barča Mikalová 5.A
Moc se mi líbilo hřiště na Machové. Kateřina Matulová 5.A

Poznáváme se navzájem 2.A a 5.A 26.-27.9.

Dva dny nádherného podzimního počasí a dva dny vzájemného poznávání se a učení prožily děti 2.A spolu s dětmi 5.A třídy. Kromě pěkné výstavy ovoce a zeleniny na Machové si prohlédly bydliště spolužáků. Každý z dětí z Machové nám o sobě a o svém bydlišti něco pověděl. Další den pak mladší i starší děti ve skupinkách vytvářely rukodělné výrobky, popisovaly kamarády, ochutnávaly různé druhy ovoce. Prohlédněte si naši fotogalerii.
M. Karlíková

Poznáváme se navzájem

V pondělí 26. září si žáci 1. AB a 4. AB vyzkoušeli svůj první Den bez aktovek. Vypravili se do Machové, aby si prohlédli výstavu ovoce, zeleniny, bylinek a květin. Hlavním cílem celého dopoledne bylo vzájemné poznávání a seznámení se s novými kamarády. Kromě zhlédnutí výstavy jsme si také společně pohráli na novém dětském hřišti.