Jídelníček - aktuální (formát pdf)

Jídelníček na příští týden - zveřejněn vždy ve čtvrtek

priboryPřihlášení do stravovacího systému

Seznam alergenů a jejich označení v jídelníčku

Alergeny - legislativa

Ceny stravenek

Ceny stravného za obědy od 1.2.2018:

Děti 7 - 10 let 23,-
Děti 11 - 14 let 25,-
Děti 15 a více let 27,-

Cena za dopolední svačinku: 10,- Kč

Soutěž "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

Dne 21. 11. 2018 proběhlo na naší škole 1. kolo soutěže "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR". Zúčastnilo se ho 34 žáků 9. ročníku z celkového počtu 35 žáků. Tři nejlepší postoupí do krajského kola soutěže ve Valašském Meziřičí. Budeme jim držet palce. M. Mrázková (foto ve fotogalerii)

Jsme kamarádi

V uplynulých dnech proběhl ve 4. B a ve 3. B preventivní program Jsme kamarádi. Děti si vyzkoušely, jak se jim daří spolupráce s kamarádem i s celou třídou, potrénovaly vzájemnou důvěru a vnímání se navzájem.
L. Kračinová, P. Gavendová, J. Gazdošová

Setkání rodičů v MŠ

Ve středu 7. listopadu se v naší MŠ uskutečnilo setkání rodičů budoucích prvňáčků na téma "Školní zralost". Rodiče byli na začátku besedy seznámeni s průběhem zápisu do I. třídy. Dále pokračovala na dané téma svou přednáškou ředitelka ZŠ a MŠ Sazovice paní Mgr. Věra Velísková, která předala rodičům podrobnější informace o školní zralosti podle jednotlivých oblastí vývoje dítěte. Poté následovala diskuse na dané téma, rodičům byly také předány písemné materiály týkající se této problematiky.