Nadace DKS

Jídelníček - aktuální (formát pdf)

Jídelníček na příští týden - zveřejněn vždy ve čtvrtek

priboryPřihlášení do stravovacího systému

Seznam alergenů a jejich označení v jídelníčku

Alergeny - legislativa

Ceny stravenek

Ceny stravného za obědy od 1.1.2013:

Děti 7 - 10 let 20,-
Děti 11 - 14 let 22,-
Děti 15 a více let 24,-

Cena za dopolední svačinku: 8,- Kč

Cesta do středověku

V pátek 10.3. proběhla v tělocvičně pro zájemce z 9. třídy Noc ve škole. Obsahově byla zaměřena na osobnostní rozvoj pomocí artefiletiky. Zahráli jsme si divadlo, zamuzicírovali, zatančili a výtvarně znázornili, co se odehrávalo ve středověku. Foto ve Fotogalerii.
M. Blahová, P. Fryštacký

O dvou píšťalkách

9. 3. 2017 se žáci 1.A, 1.B a 2.A zúčastnili muzikoterapeutické pohádky PaedDr. Holzera O dvou píšťalkách. Slyšeli jsme příběh o dvou píšťalkách (koncovka a fujarka), které jdou v neděli na procházku do lesa, a také hudební nástroje, jako je didgeridoo, buben djembé, tibetské mísy, brumli či frčák. V pohádce si také děti zahrály, zazpívaly a zatančily. Foto ve fotogalerii.
M. Blahová, J. Gazdošová, M. Karlíková

Poznáváme se, 7. B

Do naší party 7. B přibyl nový kamarád. Na to, jak jsme se více poznávali, trénovali naši spolupráci a přitom si užili spoustu srandy, se můžete podívat ve fotogalerii.
L. Kračinová