Nadace DKS

Jídelníček - aktuální (formát pdf)

Jídelníček na příští týden - zveřejněn vždy ve čtvrtek

priboryPřihlášení do stravovacího systému

Seznam alergenů a jejich označení v jídelníčku

Alergeny - legislativa

Ceny stravenek

Ceny stravného za obědy od 1.1.2013:

Děti 7 - 10 let 20,-
Děti 11 - 14 let 22,-
Děti 15 a více let 24,-

Cena za dopolední svačinku: 8,- Kč

Návštěva Obecního úřadu

V rámci Výchovy k občanství navštívila 2. prosince 6. B Obecní úřad v Mysločovicích. Pan starosta Pavel Žák nás přivítal ve své pracovně. Nahlédli jsme také do knihovny, obřadního sálu, a také jsme měli možnost spatřit minimuzeum.
O důležitých místech v našich obcích každý rok v rámci projektu Kohezní vztahy získáváme co nejvíc informací, a tak velmi děkujeme za milé přijetí. Ve fotogalerii se můžete podívat na pár fotografií. A. Bílková

Školní časopis roku

Dne 1. 12. 2016 odjela redakce Myškoláčku do Brna na celostátní kolo soutěže Školní časopis roku, kam postoupila z krajského kola. Připravený program byl pro nás velmi přínosný: zhlédli jsme soutěžní časopisy z celé ČR, účastnili jsme se zajímavých workshopů. Celý den vyvrcholil vyhlášením výsledků. Náš časopis se v celé republice umístil na krásném 16. místě v kategorii II. stupeň a navíc získal Cenu poroty. Viz fotogalerie.
Děkujeme, že nás čtete.
Redakce

Elektrování v 6. A třídě

Některé učivo fyziky lze krásně naučit názorně. Třeba předávání elektronů při tření žáky zřejmě hodně bavilo. M. Mrázková (pár fotek ve fotogalerii)