Mateřská škola

Mateřská škola je zasazena do mírně svažitého terénu, kde je vybudované dětské hřiště s průlezkami, pískovištěm, skluzavkou aj. funkčními prvky.

MŠ funguje od 10. října 1979. Od 1.1.2003 se stala součástí ZŠ Mysločovice.

Do naší mateřské školy dojíždí děti z Mysločovic, Hostišové a nejbližšího okolí.

Jsme dvoutřídní mateřská škola, v prvním oddělení (MRÁČCI) jsou děti mladšího předškolního věku a ve druhém oddělení (SLUNÍČKA) děti staršího předškolního věku.

O děti se starají čtyři kvalifikované pedagogické pracovnice a tři provozní zaměstnanci.

Běh míru

V neděli 18. 6. 2017 běželi naším regionem účastníci Běhu míru – Peace run. Jedná se o nejdelší štafetový běh s hořící pochodní. Jeho hlavním posláním je předávání myšlenek lásky a přátelství. Z naší školy se akce zúčastnilo několik žáků. Běžci z různých koutů světa byli přivítáni v Mysločovicích krojovanými dětmi, které jim nabídly tradiční koláčky. Stanoviště bylo vyzdobeno obrázky s mírovou tematikou. Tyto práce našich žáků putují nyní do Říma, kde je slavnostní ukončení celého běhu.
Ve fotogalerii naleznete záznam akce. Renata Mezlová.

Myškoláček 43/X

Známe výherce ze soutěžní otázky Myškoláčku 43/X. Nevěstu na fotografii poznali a správně nové příjmení "Šupková" napsali: Emily Smith 4. B, Pavla Kutrová 3. tř., Magdaléna Brázdilová 4. B, Martin Ludvík 4. B, Michal Fryštacký 9. tř., Michaela Hejníková 7. A, Adéla Patáková 7. A, Daniel Zelina 6.A, Tom Žůrek 1. A. Výherci se těší z bezdrátových reproduktorů, vstupenek na koupaliště v Sazovicích a powerbanky. Děkujeme DELICATE BRS s.r.o. za věnování poukázek na koupaliště.

Výhercům blahopřejeme. Redakce

AZ QUIZ 8. ročník

Dne 22. 6. 2017 vyvrcholil souboj osmého ročníku v německém AZ QUIZU. Po vyrovnaných duelech se na třetí příčce umístila Anna Rožnovská, na druhé Michal Novosad a první místo zaslouženě získala Alena Pospíšilová. Blahopřejeme.
L. Kračinová