Mateřská škola

Mateřská škola je zasazena do mírně svažitého terénu, kde je vybudované dětské hřiště s průlezkami, pískovištěm, skluzavkou aj. funkčními prvky.

MŠ funguje od 10. října 1979. Od 1.1.2003 se stala součástí ZŠ Mysločovice.

Do naší mateřské školy dojíždí děti z Mysločovic, Hostišové a nejbližšího okolí.

Jsme dvoutřídní mateřská škola, v prvním oddělení (MRÁČCI) jsou děti mladšího předškolního věku a ve druhém oddělení (SLUNÍČKA) děti staršího předškolního věku.

O děti se starají čtyři kvalifikované pedagogické pracovnice a tři provozní zaměstnanci.

Adaptační pobyt pro 5. ročník

Letošní tzv. adapťák se konal ve dnech 8. - 12. 10. 2018 na Semetíně. O program se nám postarala organizace Alcedo - středisko volného času Vsetín. Pobyt se realizoval v rámci projektu Naše třída - moje parta, který spolufinancuje Zlínský kraj. Nově utvořené třídní koletivy spolu prožily spoustu aktivit, které vedly k vzájemnému poznávání, trénování spolupráce a komunikace.
L. Kračinová, M. Karlíková, M. Kutrová

VELETRH PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ

Ve Zlíně v Kongresovém centru se ve dnech 4. a 5. 10. 2018 konal Veletrh práce a vzdělávání. Žáci 9. ročníku se ho spolu s třídními učitelkami v rámci kariérového poradenství zúčastnili. Měli možnost se konkrétně doptat vystavovatelů buď na studium na jejich škole, nebo na možnosti uplatnění studia v praxi. Doufáme, že jim tato návštěva aspoň částečně usnadní rozhodování o dalším studiu. Foto ve fotogalerii. Mrázková

Exkurze žáků 9. ročníku