Mateřská škola

Mateřská škola je zasazena do mírně svažitého terénu, kde je vybudované dětské hřiště s průlezkami, pískovištěm, skluzavkou aj. funkčními prvky.

MŠ funguje od 10. října 1979. Od 1.1.2003 se stala součástí ZŠ Mysločovice.

Do naší mateřské školy dojíždí děti z Mysločovic, Hostišové a nejbližšího okolí.

Jsme dvoutřídní mateřská škola, v prvním oddělení (MRÁČCI) jsou děti mladšího předškolního věku a ve druhém oddělení (SLUNÍČKA) děti staršího předškolního věku.

O děti se starají čtyři kvalifikované pedagogické pracovnice a tři provozní zaměstnanci.

Myškoláček

Dne 10. 11. vyrazili zástupci naší redakce do Brna na celostátní kolo soutěže Školní časopis roku, kam jsme se probojovali z krajského kola. V loňském roce jsme skončili na 16. místě v kategorii II. stupeň, letos jsme se posunuli hned na pátou příčku z 28 časopisů. Děkujeme, že nás čtete.
Redakce

Zábavná fyzika v 6.A

Některé učivo fyziky lze krásně vysvětlit na příkladu z praxe. Děti si názorně zkusily, jak probíhá difuze v kapalinách a plynech. Tato zábavná forma výuky nás opět utvrdila, že fyzika je opravdu všude kolem nás. Více ve fotogalerii. A. Bílková

Adaptační pobyt pro 5. ročník

Ve dnech 4. - 6. října prožili páťáci adaptační pobyt na Revice ve Vizovicích. Během tří dnů se vzájemně blíže poznávali, trénovali spolupráci a komunikaci v rámci třídy. Viz fotogalerie.
L. Kračinová, L. Škutková, P. Gavendová