Mateřská škola

Mateřská škola je zasazena do mírně svažitého terénu, kde je vybudované dětské hřiště s průlezkami, pískovištěm, skluzavkou aj. funkčními prvky.

MŠ funguje od 10. října 1979. Od 1.1.2003 se stala součástí ZŠ Mysločovice.

Do naší mateřské školy dojíždí děti z Mysločovic, Hostišové a nejbližšího okolí.

Jsme dvoutřídní mateřská škola, v prvním oddělení (MRÁČCI) jsou děti mladšího předškolního věku a ve druhém oddělení (SLUNÍČKA) děti staršího předškolního věku.

O děti se starají čtyři kvalifikované pedagogické pracovnice a tři provozní zaměstnanci.

Soutěž "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

Dne 21. 11. 2018 proběhlo na naší škole 1. kolo soutěže "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR". Zúčastnilo se ho 34 žáků 9. ročníku z celkového počtu 35 žáků. Tři nejlepší postoupí do krajského kola soutěže ve Valašském Meziřičí. Budeme jim držet palce. M. Mrázková (foto ve fotogalerii)

Jsme kamarádi

V uplynulých dnech proběhl ve 4. B a ve 3. B preventivní program Jsme kamarádi. Děti si vyzkoušely, jak se jim daří spolupráce s kamarádem i s celou třídou, potrénovaly vzájemnou důvěru a vnímání se navzájem.
L. Kračinová, P. Gavendová, J. Gazdošová

Setkání rodičů v MŠ

Ve středu 7. listopadu se v naší MŠ uskutečnilo setkání rodičů budoucích prvňáčků na téma "Školní zralost". Rodiče byli na začátku besedy seznámeni s průběhem zápisu do I. třídy. Dále pokračovala na dané téma svou přednáškou ředitelka ZŠ a MŠ Sazovice paní Mgr. Věra Velísková, která předala rodičům podrobnější informace o školní zralosti podle jednotlivých oblastí vývoje dítěte. Poté následovala diskuse na dané téma, rodičům byly také předány písemné materiály týkající se této problematiky.