Mateřská škola

Mateřská škola je zasazena do mírně svažitého terénu, kde je vybudované dětské hřiště s průlezkami, pískovištěm, skluzavkou aj. funkčními prvky.

MŠ funguje od 10. října 1979. Od 1.1.2003 se stala součástí ZŠ Mysločovice.

Do naší mateřské školy dojíždí děti z Mysločovic, Hostišové a nejbližšího okolí.

Jsme dvoutřídní mateřská škola, v prvním oddělení (MRÁČCI) jsou děti mladšího předškolního věku a ve druhém oddělení (SLUNÍČKA) děti staršího předškolního věku.

O děti se starají čtyři kvalifikované pedagogické pracovnice a tři provozní zaměstnanci.

Krabice od bot

Když děti darují dětem, je v tom spousta radosti.
A tak jsme se rozhodli, že nějakému kamarádovi nebo kamarádce naplníme prázdnou krabici od bot dětskými dárky.
Pastelkami, sešity či bloky na kreslení, hračkami, hezkým tričkem, bonbóny, co nás napadlo...
Do každého dárečku jsme přidali také přání. Krásně zabalené krabice pak naše paní učitelka odvezla. Věříme, že z dárků měli naši neznámí kamarádi radost.
Radost, pohodu, štěstí a zdraví v roce 2018 Vám přejí děti ze 2. B.

Soutěž "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

Ze školního kola této soutěže, která je určená pro deváťáky, postoupili do druhého kola 3 nejlepší žáci + náhradník - Martina Zbořilová, Michal Novosad, Adam Vybíralík a Alena Pospíšilová. Ve Valašském Meziřičí nás úspěšně reprezentovali, ze 77 zúčastněných žáků z 27 škol postupuje Martina Zbořilová do regionálního kola. Budeme ji moc držet pěsti. Více ve fotogalerii. M. Mrázková

Učíme se FYZIKU názorně v 6.B

Některé učivo ve fyzice lze krásně vysvětlit názorně. Přesně tomu je i u magnetů. Žáci 6.B si sami vyzkoušeli, jak na sebe magnety působí, jak lze ztvárnit magnetické pole a mnoho dalšího. Tato forma výuky žáky velmi bavila a už se těší na další hodinu fyziky. Více ve fotogalerii. A. Bílková