Drakiáda je z důvodu nepříznivého počasí přesunuta na příští čtvrtek 17. 10. 2019

Drakiáda – celá ŠD  

Ve čtvrtek 10. 10. 2019 proběhne na poli za školou DRUŽINOVÁ  DRAKIÁDA.  Děti si mohou donést vlastní draky (nejlépe vyzkoušené). V případě nepříznivého počasí se akce přesune na jiný čtvrtek v říjnu. Draky si do té doby děti mohou nechat ve ŠD. Doporučujeme sportovní oblečení a pevnou obuv – budeme se pohybovat po poli. Děti, které ve čtvrtek ŠD nenavštěvují, nebo odjíždí dříve domů a chtějí se drakiády zúčastnit, donesou souhlas rodičů, že ze ŠD budou odcházet v 14:45 hod. domů nebo na autobus.

Návštěva divadla Holešov – žáci ŠD 1. a 2. třídy 

Ve čtvrtek 7. 11. 2019 pojedou žáci ŠD z 1. a 2. tříd na loutkové divadlo do Holešova – Na kouzelném paloučku – loutkoherecká skupina Loudadlo, která spolupracuje i s Českou televizí na pořadu pro děti „Studio kamarád“ a přijdou i kamarádi Jů a Hele

Akce bude hrazena z prostředků ŠD

Odjezd od školy ve 12:45 –  předpokládaný návrat 15:15 do ŠD

Podrobnější informace a návratky děti dostanou koncem října.