Vážení rodiče, přeposíláme Vám zprávu od společnosti INTERNEXT, která zabezpečuje internetové připojení v obci Mysločovice včetně naší školy:

Vážení zákazníci,

ve středu 27. května 2020 v čase mezi 10:00 a 16:00 může dojít k plánovaným výpadkům internetového připojení ve vašem domě nebo objektu. Případné výpadky nastanou z důvodu technologického upgradu našeho zařízení ve Vaší lokalitě. Dovolte nám, abychom se za toto případné omezení služby omluvili.
Děkujeme Vám za pochopení.

INTERNEXT 2000, s.r.o.

Co to může znamenat pro výuku ve škole?

  • Odstávka se nemusí dotknout online výuky (může být zahájena po 12:00 hodině). Nechť jsou tedy Vaše děti na výuku připraveni.
  • Své děti, prosím, upozorněte, že k takové situaci může dojít.
  • Pokud k takové situaci dojde, najdou děti zadanou práci na daný den na internetových stránkách školy na nástěnce učitelů. Pokud se tak stane v průběhu online hodiny, žáci přecházejí na činnost zadanou na stránkách učitelů.
Ve čtvrtek je hlášena odstávka elektrické energie na celý den v Lechoticích. Proto je možné, že se ve čtvrtek nepřipojí žáci z Lechotic (opět budou mít v případě nemožnosti připojení zadanou práce na nástěnkách učitelů).
Přeji Vám pěkný den. Tomáš Kačor