Vážení rodiče,

dnes 10. 3. 2020 v dopoledních hodinách se stát rozhodl kvůli koronaviru „COVID 19“ zavřít všechny základní, střední a vyšší odborné školy. Z tohoto důvodu bude základní škola v Mysločovicích od středečního rána 11. 3. 2020 uzavřená na dobu neurčitou. Ve škole zůstanou pouze zaměstnanci školy. Pro Vaše děti budeme od zítřejšího dne připravovat práci ve formě domácího samostudia. O způsobu zadávání, formě realizace a následné kontroly Vás budeme během zítřejšího dne informovat přes elektronickou žákovskou knížku a internetové stránky školy.

Výše uvedené opatření se prozatím netýká mateřské školy v Mysločovicích, která dále funguje dle běžného denního režimu.

Žádáme Vás, abyste pečlivě sledovali internetové stránky školy a elektronickou žákovskou knížku, kde Vás budeme o všem průběžně informovat.

Pavla Gregorovičová – ředitelka školy