Vážení rodiče, dne 10. října jsme Vás na našich internetových stránkách informovali o změně příjemce Vámi odevzdaného papíru v rámci sběru. Nový odběratel nám nabídl dvě různé výkupní ceny (vyšší cenu za vytříděný papír a velmi nízkou cenu za nevytříděný papír). Po sběru 21. 10. 2019 byl papír odvezen. Nový odběratel vyhodnotil celý sběr jako finančně nezajímavý (množství vytříděného papíru nebylo takové, aby to pro něj bylo z celkového finančního hlediska výhodné). Z toho důvodu jsme se vrátili k původnímu odběrateli a systému sběru (není třeba třídit). O této informaci jsme Vás však před dnešním sběrem neinformovali.

Přijměte, prosím, naši omluvu na toto nedopatření. Budeme velmi rádi, když nám i přes zmíněnou chybu zachováte při dalších sběrech svou přízeň. Díky Vašim sběrovým aktivitám se můžou pro Vaše děti prostřednictvím Dětského parlamentu realizovat různé materiální a finanční akce. Budeme se těšit na další spolupráci s Vámi.

Mgr. Tomáš Kačor – zástupce ředitelky školy