Vážení rodiče,

děkuji za vzornou spolupráci a zpětnou vazbu od vás. Jsem ráda, že se vám úkoly daří plnit a děti spolupracují.

Úkoly na celý týden od 16. 3. – 20. 3.

Pracovní sešit ke slabikáři: dokončit stranu 35 / cvičení s balonkem, + strany 36, 37, 38

Písanka: strana 8, 9, 10, 11

Matematika: strana  28, 29, 30, 31. Na straně 30  cvičení 5, prosím, udělejte do sešitu s opičkou, děti by ho měly mít u sebe, pokud ne, udělejte cvičení na papír.

Prvouka: zde nezadávám úkoly do učebnice, pouze prosím o zopakování poznávání hodin (jen půl a celá), dny v týdnu a měsíce v roce, děkuji!

Dále bych vás chtěla poprosit, o trénování krátkého přepisu či diktátu (jen slova), aby si děti vybavily tvary písmen. Také připomeňte dětem ať dbají na úhlednost při psaní číslic, děkuji!

Přeji vám pevné zdraví a budu ráda, když si najdete chvilku a napíšete mi, zda úkoly děti zvládají nebo naopak budte chtít s něčím poradit, ráda vám pomůžu, pokud to bude v mých silách.

Poslední věc, o kterou vás poprosím, je vyřízení pozdravů vašim dětem ode mě a paní asistentky, moc se na ně těšíme!