Srpen 2023
31 Srpen 2023

Otevřené dopoledne

Ve čtvrtek 31. 8. 2023 v době 8.45 – 10.45 hodin mohou nově přijaté děti se svými rodiči navštívit mateřskou školu – seznámit se s paními učitelkami, třídou, hračkami. Srdečně zveme a těšíme se na všechny

Zobrazit více »
Září 2023
21 Září 2023

Třídní schůzka

Vážení rodiče, zveme Vás na třídní schůzku, která se koná ve čtvrtek 21. 9. 2023 v 15.30 hodin ve třídě v 1. patře.   Na všechny se těší paní učitelky a paní asistentky ze třídy Zajíčků i Veverek.

Zobrazit více »
Říjen 2023
12 Říjen 2023

Divadlo z truhlice

Ve čtvrtek 12. října k nám zavítá zlínské Divadlo z truhlice. Kamarádi Truhlík a Truhlička pro děti připravili popletenou pohádku s názvem "Stolování" - o tom, jak se vaří, stoluje, a nakonec i uklízí.

Zobrazit více »
25 Říjen 2023

Zdravý úsměv – 1. lekce

25. října přijede za dětmi se svým programem zubní preventistka paní Alena Jurášková.

Zobrazit více »
26 Říjen 2023

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny stanovuje MŠMT na čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2023. Předškoláci neplní povinné předškolní vzdělávání (zákonní zástupci nemusí psát omluvenky do omluvných deníčků).  Zájmové kroužky jsou ze strany DDM Sluníčko v tyto dny zrušeny.

Zobrazit více »
Listopad 2023
09 Listopad 2023

Komunitní setkání – Podzimní tvořivé odpoledne

Zveme všechny děti z naší mateřské školy a jejich rodiče nebo prarodiče na již druhé komunitní setkání „Podzimní tvořivé odpoledne“ workshop s odborným lektorem, který proběhne ve čtvrtek 9. listopadu od 14.15 do 16.20 hodin v kulturním sále hasičské zbrojnice v Mysločovicích (v rámci dotačního projektu „Úspěch pro všechny IV“ OP – J. A. Komenský). […]

Zobrazit více »
15 Listopad 2023

Zdravý úsměv – 2. lekce – akce přesunuta na jiný termín

Z důvodu nemoci lektorky je akce přesunuta na jiný termín. Za dětmi se svým programem přijede zubní preventistka paní Alena Jurášková.

Zobrazit více »
27 Listopad 2023

Záchranářská školička – akce přesunuta na jiný termín

Akce přesunuta na termín 4. ledna 2024.  Děti si s  malým medvídkem vyzkouší prakticky základy první pomoci. Akce proběhne ve spolupráci s odborným lektorem Mgr. Navrátilovou.

Zobrazit více »
Prosinec 2023
02 Prosinec 2023

Mikulášský jarmark

V sobotu 2. prosince odpoledne vystoupí třída Veverek na Mikulášském jarmarku v Mysločovicích. Prosíme rodiče o spolupráci - na vystoupení potřebují děti lucerničku s LED světýlkem. Sraz je na nádvoří za hasičskou zbrojnicí v 15.45 hodin. Naše vystoupení začíná v 16 hodin, poté si rodiče děti vyzvednou a dostanou poukaz na občerstvení.

Zobrazit více »
03 Prosinec 2023

Setkání u vánočního stromu

V neděli 3. prosince odpoledne vystoupí třída Veverek na Setkání u vánočního stromu na Hostišové. Prosíme rodiče o spolupráci - na vystoupení potřebují děti lucerničku s LED světýlkem. Sraz je u kaple v 14.45 hodin. Naše vystoupení začíná v 15 hodin, poté si rodiče děti vyzvednou a dostanou balíček s občerstvením.

Zobrazit více »
04 Prosinec 2023

Vánoční focení

V pondělí 4. prosince dopoledne proběhne vánoční focení jednotlivých dětí dle zájmu rodičů.

Zobrazit více »
05 Prosinec 2023

Návštěva Mikuláše

5. prosince k nám do školky zavítá sv. Mikuláš se svou družinou.

Zobrazit více »
06 Prosinec 2023

Zubní školička – 2. lekce

Za dětmi se svým programem přijede zubní preventistka paní Alena Jurášková.

Zobrazit více »
Prosinec 2023
14 Prosinec 2023

Návštěva generální zkoušky Školní akademie.

Ve čtvrtek 14. 12. jdeme se všemi dětmi do školy na generální zkoušku Školní akademie. Příchod všech dětí do MŠ                          nejpozději v 7.30 hodin. Prosíme rodiče dětí ze třídy Veverek, aby jim v tento den dali opět lucerničky se světýlkem – během dopoledního programu vystoupíme […]

Zobrazit více »
18 Prosinec 2023

Adventní zvyky u stromečku

18. prosince si s dětmi u rozsvíceného stromečku připomeneme adventní zvyky a tradice a společně s pěveckým sborem Hlahol zazpíváme koledy. Po koledování budou mít děti ve svých třídách setkání u stromečku. V této souvislosti prosíme rodiče o malé pohoštění pro děti ve formě perníčků nebo cukroví, které můžete přinést už pátek v malé krabičce do […]

Zobrazit více »
19 Prosinec 2023

Vánoční pohlazení pejskem

V úterý 19. prosince k dětem dopoledne zavítá kamarádka Andrejka se svými pejsky - canisterapie.

Zobrazit více »
27 Prosinec 2023

Vánoční prázdniny

Ředitelství ZŠ a MŠ Mysločovice oznamuje, že v době vánočních prázdnin bude mateřská škola uzavřena od 27. prosince do 2. ledna. Provoz začne ve středu 3. ledna 2023.

Zobrazit více »
Leden 2024
04 Leden 2024

Záchranářská školička

Ve čtvrtek 4. ledna si děti  s  malým medvídkem vyzkouší prakticky základy první pomoci. Akce proběhne ve spolupráci s odborným lektorem Mgr. Navrátilovou.

Zobrazit více »