Leden 2024
04 Leden 2024

Záchranářská školička

Ve čtvrtek 4. ledna si děti  s  malým medvídkem vyzkouší prakticky základy první pomoci. Akce proběhne ve spolupráci s odborným lektorem Mgr. Navrátilovou.

Zobrazit více »
11 Leden 2024

Komunitní setkání rodičů s lektorem – téma Školní zralost

Vážení rodiče, zveme Vás na komunitní setkání s odborným lektorem na téma „Školní zralost“. Toto setkání proběhne zdarma v rámci celoročního projektu OP JAK, přednášet bude paní Mgr. Věra Velísková, která má mnohaleté zkušenosti s výukou na prvním stupni základního vzdělávání jako paní učitelka i jako paní ředitelka. Komunitní setkání se uskuteční  ve čtvrtek 11. […]

Zobrazit více »
Únor 2024
05 Únor 2024

Masopustní karneval

Na pondělí 5. února jsme pro děti připravili ve spolupráci s agenturou Jana masopustní karneval - dopolední zábavný program v sále hasičské zbrojnice. Prosíme rodiče o spolupráci při přípravě karnevalových kostýmů pro děti (volte dětem kostým vhodný na tanec, sport, soutěže apod.). Kostým vložte dětem do podepsané tašky do šatní skříňky.

Zobrazit více »
14 Únor 2024

Dopravní školička -1. lekce

Ve středu 14. února proběhne 1. lekce Dopravní školičky ve spolupráci s lektorkami z DDM Slluníčko.

Zobrazit více »
19 Únor 2024

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny stanovuje MŠMT od pondělí 19. února do pátku 23. února 2024. Předškoláci neplní povinné předškolní vzdělávání (zákonní zástupci nemusí psát omluvenky do omluvných deníčků). Zájmové kroužky jsou ze strany DDM Sluníčko v tyto dny zrušeny.

Zobrazit více »
28 Únor 2024

Dopravní školička – 2. lekce

Ve středu 28. února proběhne 2. lekce Dopravní školičky ve spolupráci s lektorkami z DDM Slluníčko.

Zobrazit více »
Březen 2024
20 Březen 2024

Ekologický slabikář – koncert

Ve středu 20. března nás navštíví se svým hudebním programem pan Mgr. Ivan Urbánek.

Zobrazit více »
Duben 2024
11 Duben 2024

Zvládni první pomoc – komunitní setkání – termín akce přesunut na 23. 4. 2024

Ve čtvrtek 11. dubna se uskuteční v odpoledních hodinách v naší mateřské škole v rámci projektu OP JAK poslední komunitní setkání rodičů a dětí s odborným lektorem paní Mgr. Michaelou Navrátilovou.  Tentokrát to bude téma Zvládni první pomoc - jak se zachovat v krizových situacích.

Zobrazit více »
17 Duben 2024

Zápis do prvních tříd ZŠ Mysločovice

Ve středu 17. dubna se v odpoledních hodinách koná v místní základní škole zápis do prvních tříd (více na webových stránkách ZŠ).

Zobrazit více »
23 Duben 2024

Focení tříd

V úterý 23. dubna proběhne společné focení tříd.

Zobrazit více »
23 Duben 2024

Komunitní setkání – Zvládni první pomoc

V úterý 23. dubna se uskuteční v 15.30  v naší mateřské škole poslední komunitní setkání rodičů a dětí s odborným lektorem na téma "Zvládni první pomoc". Toto setkání se uskuteční v rámci dotačního projektu „Úspěch pro všechny IV“ OP – J. A. Komenský. Obsahuje základy první pomoci a ošetřování ran zábavnou a hravou formou včetně […]

Zobrazit více »
25 Duben 2024

Čarodějnický den s kouzelníkem Tomem

Ve čtvrtek 25. dubna se uskuteční Čarodějnický den, v rámci zábavného dopoledne vystoupí se svým kouzelnickým programem pan Tomáš Šulaj.

Zobrazit více »
Květen 2024
07 Květen 2024

Zápis nových dětí

V úterý 7. května se uskuteční zápis nových dětí do naší mateřské školy - 12.30 - 16.30. Časový termín si rezervujte telefonicky v MŠ. Více informací najdete na webových stránkách v sekci Mateřská škola - Dokumenty.

Zobrazit více »
12 Květen 2024

Vystoupení dětí II. třídy na besídce v Hostišové

Ve spolupráci s Obcí Hostišová Vás srdečně zveme na besídku ke Dni matek, kde vystoupí Veverky z II. třídy s pásmem "Mravenci". Kde: kulturní dům Hostišová Kdy: neděle 12. května v 14 hodin Pokyny k této akci: Sraz dětí v 13.30 v kulturním domě v Hostišové (už v mravenčím kostýmu). Mravenčí kostým - chlapci - […]

Zobrazit více »
21 Květen 2024

Návštěva předškoláku v ZŠ

V úterý 21. května jdeme ráno s budoucími předškoláky na návštěvu do místní základní školy. Příchod budoucích školáků do MŠ  v tento den nejpozději v 6.55, v 7.00 odcházíme do školy. S sebou batůžek s pitím a nepromokavou bundu s kapucí. Ostatní děti mohou přijít do školky v běžný čas.

Zobrazit více »
21 Květen 2024

Informativní schůzka v základní škole – pro rodiče budoucích prvňáčků

V úterý 21. května se od 15.30 koná v místní základní škole informativní schůzka - pro rodiče budoucích prvňáčků.

Zobrazit více »
22 Květen 2024

Dopravní školička – návštěva dopravního hřiště

Ve středu 22. května jedeme s dětmi na dopravní hřiště v Otrokovicích – 3. lekce Dopravní školičky ve spolupráci s lektorkami z DDM Sluníčko. Příchod do MŠ v běžný čas. Všechny děti si vezmou do batůžku pláštěnku, láhev s pitím a papírové kapesníky. Oblečení a obuv sportovní, děti ze třídy Zajíčků si mohou vzít vlastní […]

Zobrazit více »
23 Květen 2024

Besídka spojená s pasováním předškoláků

Ve čtvrtek 23. května v 15.30 se uskuteční v sále hasičské zbrojnice Besídka  spojená se Slavnostním pasováním předškoláků. Děti, které jdou v tento den po obědě domů, přiveďte prosím do sálu hasičské zbrojnice v 15.00. Děti, které nejdou po obědě domů, jdou s námi společně na zbrojnici. Přibližné ukončení akce v 16.30. Oblečení na vystoupení […]

Zobrazit více »
30 Květen 2024

Školní výlet

Čtvrtek 30. května jedeme na školní výlet do KOVOZOO v Uherském Hradišti - jízda vláčkem, návštěva kovárny, prohlídka KOVOZOO - celodenní akce - všechny děti budou zapsány v docházce na celý den (celodenní stravování zajištěno). S sebou batoh s pitím a kapesníky,  nepromokavou sportovní obuv a oblečení. Příchod dětí do MŠ nejpozději v 7.20, vyzvedávání […]

Zobrazit více »
Květen 2024
31 Květen 2024

Pohádkový les

Pátek 31. května - příchod do MŠ v běžný čas, batůžek a oblečení stejně jako na výlet, akce proběhne v areálu školní zahrady a Sokolské zahrady (organizují žáci 9. třídy se svými třídními učiteli).

Zobrazit více »
Červen 2024
04 Červen 2024

Balonkový klaun Pepino

V úterý 4. června přijede za dětmi Balonkový klaun Pepino - akci zajistila pro děti paní Machalíčková - děkujeme.

Zobrazit více »
05 Červen 2024

Malý zdravotník – IZS

Ve středu 5. června proběhne ve školce ukázka IZS na téma Malý zdravotník.

Zobrazit více »
06 Červen 2024

Malý hasič – IZS

Ve čtvrtek 6. června proběhne ukázka IZS na téma Malý hasič.

Zobrazit více »
Červenec 2024
01 Červenec 2024

Oznámení o přerušení provozu mateřské školy

Z důvodu generální rekonstrukce elektroinstalace v budově MŠ bude provoz mateřské školy přerušen v době letních prázdnin od 1. července do 23. srpna 202 a dále v pátek 30. srpna 2024. Provoz mateřské školy bude zajištěn od pondělí 26. srpna do čtvrtka 29. srpna a pak od pondělí 2. září 2024. Děkujeme za spolupráci

Zobrazit více »
Srpen 2024
30 Srpen 2024

Oznámení o přerušení provozu mateřské školy

Z důvodu generální rekonstrukce elektroinstalace v budově MŠ bude provoz mateřské školy přerušen v době letních prázdnin od 1. července do 23. srpna 202 a dále v pátek 30. srpna 2024. Provoz mateřské školy bude zajištěn od pondělí 26. srpna do čtvrtka 29. srpna a pak od pondělí 2. září 2024. Děkujeme za spolupráci

Zobrazit více »