Kalendář akcí MŠ

Leden 2020
22 Leden 2020

Třídní schůzka v MŠ – 22. 1. 2020

Zveme všechny rodiče na třídní schůzku, která se koná ve středu 22. ledna v 15.30 hodin v horní třídě. Program: 1. Školní akce naplánované na druhé pololetí 2. Bližší informace k zápisu do 1. třídy

30 Leden 2020

Koncert „Děti dětem“ – 30. 1. 2020

Ve čtvrtek 30. ledna jdeme s dětmi do školy na výchovný koncert „Děti dětem“.  Protože koncert začínáv 8.20 hodin, je nutné, aby všechny děti přišly do školky nejpozději v 7.40 hodin, kde posvačí a v 7.55 hodin odcházíme do školy.

31 Leden 2020
Únor 2020
12 Únor 2020

Divadlo v MŠ – 12. 2. 2020

Ve středu 12. února nás navštíví maňáskové divadlo "Sněhurka".

18 Únor 2020

Masopustní karneval v MŠ – 18. 2. 2020

V úterý 18. února máme dopoledne v MŠ "Masopustní karneval" spojený s vystoupením "Balonkového klauna". Prosíme rodiče o pomoc dětem s přípravou karnevalových kostýmů. Kostým uložený v tašce dejte dětem do šatní skříňky, děti se připraví s naší pomocí do kostýmů až po svačince.

26 Únor 2020

Třídní focení v MŠ – 26. 2. 2020

Ve středu 26. února proběhne v MŠ  třídní focení a focení jednotlivců ke "Dni matek". Oblečení na focení připravte dětem do šatní skříňky.

Březen 2020
02 Březen 2020
10 Březen 2020

Návštěva divadelního představení – 10. 3. 2020

V úterý 10. března jedeme autobusem do kulturního domu v Hostišové na divadelní představení "Letem světem s malým ptačím kabaretem". Dejte dětem s sebou batůžek s pitím a papírové kapesníky.

Duben 2020
09 Duben 2020
Květen 2020
12 Květen 2020

Zápis nových dětí do MŠ

V úterý 12. května a ve středu 13. května se v době od 13 hodin do 16.30 hodin koná zápis nových dětí do naší mateřské školy. Změny průběhu zápisu jsou na hlavní stránce ZŠ a MŠ. Nutno telefonicky domluvit časový termín.

13 Květen 2020

Zápis nových dětí do MŠ

Zobrazit více »

There are no upcoming events at this time

Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, ve čtvrtek 18. června 2020 proběhne od 15:30 hodin informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Schůzka se uskuteční v prvním patře nové přístavby školy – vstup zadním vchodem u jídelny. Vzhledem k současné situaci prosíme o účast pouze jednoho zákonného zástupce.

Oznámení o uzavření mateřské školy v době letních prázdnin

Oznamujeme, že mateřská škola bude se souhlasem zřizovatele a ředitelství ZŠ a MŠ Mysločovice uzavřena v době letních prázdnin od 13. 7. 2020 do 21. 8. 2020.

Zápis do Základní umělecké školy Zlín – pobočka Mysločovice

Upozornění: Ti, kteří přijdou, musí vyplnit na místě při vstupu do školy čestné prohlášení, že jsou bez příznaků infekčního onemocnění.

Organizace předškolního vzdělávání a další souvislosti se znovuotevřením mateřské školy

Tento dokument se vztahuje na základní provozní podmínky mateřské školy po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení. Před příchodem do MŠ Doma před odchodem do MŠ zákonný zástupce změří dítěti tělesnou teplotu a zkontrolujte zda nejeví příznaky respiračních onemocnění. Cesta do mateřské školy a z mateřské školy Při cestě do školky a ze školky

Rekonstrukce v MŠ

V současné době probíhají v naší mateřské škole rekonstrukce stavebního rázu – nová elektroinstalace v prvním patře a celkové úklidové práce. Nahlédnout můžete do naší fotogalerie.

Pokyny k vyzvednutí osobních věcí dětí z MŠ

Vážení rodiče, v současné době probíhají v naší mateřské škole rekonstrukce stavebního rázu. Z tohoto důvodu je nezbytně nutné, abyste si vyzvedli osobní věci dětí v úterý 21. 4. 2020 od 8 do 12 hodin nebo ve středu 22. 4. 2020 od 13 do 16 hodin. Děkujeme za spolupráci.

Domácí úkoly pro předškoláky – informace

Máme pro rodiče připravené náměty na činnosti z oblastí předškolního vzdělávání – předčtenářská a předmatematická gramotnost, logopedie – formou pracovních listů, které si můžete doma stáhnout a vytisknout. Pracovní listy jsou určeny zejména pro děti, které plní povinné předškolní vzdělávání, ale víme, že v naší školce jsou i mladší děti velice šikovné, takže jsou tyto

• Děkujeme všem rodičům za spolupráci a přejeme krásné letní dny.