Načítám Akce

« Všechny Akce

Besídka spojená s pasováním předškoláků

23 května @ 15:30 - 16:30

Ve čtvrtek 23. května v 15.30 se uskuteční v sále hasičské zbrojnice Besídka  spojená se Slavnostním pasováním předškoláků.

Děti, které jdou v tento den po obědě domů, přiveďte prosím do sálu hasičské zbrojnice v 15.00. Děti, které nejdou po obědě domů, jdou s námi společně na zbrojnici. Přibližné ukončení akce v 16.30. Oblečení na vystoupení přineste dětem v podepsané tašce nejpozději v pondělí 20. 5.!

Pokyny k oblečení jednotlivých tříd:

Zajíčci – 1. třída – v šatní skříňce mají děti uložen lístek s napsanými informacemi. Čepičky zvířátek dodáme na místě.

Veverky – 2. třída – Mravenčí kostým (stejný jako na Hostišové) – chlapci – černé tričko a černé legíny nebo tepláky, kraťasy apod., děvčata – černé tričko a legíny nebo punčochy (holčičky budou mít od nás zapůjčenou sukýnku). Mravenčí čelenky i sukýnky dodáme až na místě.

Datum:
23 května