Dobu adventní jsme se snažili v naší školce prožít co nejpříjemněji, aby si děti z tohoto období plného očekávání odnesly co nejkrásnější zážitky. Začali jsme všichni mikulášskou a vánoční výzdobou všech prostor školky – děti vyráběly adventní věnce, Mikuláše a pochopitelně i anděly, čerty a vánoční kapry. Přijel nás navštívit kouzelník „Veselý Tom“ pan Šulaj a zlínské Divadlo z truhlice se svou „Vánoční hvězdičkou“. Třídy Veverek a Zajíčků se snažily nacvičit pohybová pásma s adventní a mikulášskou tematikou – krátká videa byla zaslána rodičům do školních mailů. Odměnou pro všechny děti byly hned dvě nadílky – první mikulášská, spojená s návštěvou opravdového Mikuláše a anděla. Druhá pak čekala na děti v polovině prosince, kdy si mohly pod vánočním stromečkem ve třídách rozbalit spoustu nových didaktických her a pomůcek. Vánoční atmosféru pak nakonec umocnil čerstvě napadlý sníh, kterého jsme ihned využili k zimním sportům a stavbě sněhuláka. Všechny fotky z doby adventní můžete zhlédnout v naší fotogalerii.