Načítám Akce

• akce již proběhla.

Komunitní setkání – Podzimní tvořivé odpoledne

9. listopadu 2023 @ 14:30 - 16:30

Zveme všechny děti z naší mateřské školy a jejich rodiče nebo prarodiče na již druhé komunitní setkání „Podzimní tvořivé odpoledne“ workshop s odborným lektorem, který proběhne ve čtvrtek 9. listopadu od 14.15 do 16.20 hodin v kulturním sále hasičské zbrojnice v Mysločovicích (v rámci dotačního projektu „Úspěch pro všechny IV“ OP – J. A. Komenský). Děti a rodiče si společně vytvoří z keramické hlíny naše třídní maskoty – zajíčka nebo veverku. Přineste si s sebou oblečení vhodné k ušpinění, přezůvky a 100Kč na výtvarný materiál, který zajistí lektorka. Pokud máte o tuto akci zájem, zapište se závazně nejpozději do 3. listopadu u paní učitelky ve třídě Veverek do skupiny, která vám časově vyhovuje (ve skupince max. 15 dětí).

Srdečně se na vás těší paní učitelky a lektorka paní Jana Jurášková

Datum:
9. listopadu 2023