Načítám Akce

• akce již proběhla.

Komunitní setkání – Zvládni první pomoc

23 dubna @ 15:30 - 18:30

V úterý 23. dubna se uskuteční v 15.30  v naší mateřské škole poslední komunitní setkání rodičů a dětí s odborným lektorem na téma „Zvládni první pomoc“. Toto setkání se uskuteční v rámci dotačního projektu „Úspěch pro všechny IV“ OP – J. A. Komenský. Obsahuje základy první pomoci a ošetřování ran zábavnou a hravou formou včetně nácviku volání 155, prevence úrazů a sledování základních životních funkcí. Součástí jsou témata – Malý záchranář aneb Než přijede záchranka. Maminka spadla a nehýbá se. Pomůžeš kamarádovi? Povídání a aktivity, které mohou děti i dospělé připravit na nejrůznější situace. Pokud máte o tuto akci zájem, zapište se závazně nejpozději do pátku 19. dubna u paní učitelky ve třídě Veverek. Srdečně se na vás těší paní učitelky a lektorka paní Mgr. Michaela Navrátilová.

Datum:
23 dubna