Dne 23. 5. 2023 se konal 5. ročník soutěže AZ QUIZ. Soutěže se účastnilo celkem 7 škol: ZŠ Mikoláše Alše, ZŠ Emila Zátopka, ZŠ Dřevnická, ZŠ Komenského I, ZŠ Zlín, tř. Svobody, ZŠ Slušovice a naše domácí ZŠ Mysločovice. V anglickém jazyce v konkurenci 15 žáků získal náš soutěžící Jan Petružálek (VIII. A) skvělé 2. místo, 1. místo vyhrála ZŠ Dřevnická, 3. místo pak ZŠ Emila Zátopka. V německém jazyce jsme v souboji mezi třinácti žáky obsadili hned dvě příčky: 1. místo vyhrála Sára Olšinová (IX. A) a 3. místo Matěj Čaloun (IX. B). 2. místo patřilo reprezentantovi ZŠ Zlín, tř. Svobody. Všem vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník. Závěrem chceme poděkovat panu Venenému, který do soutěže věnoval krásné ceny. Na průběh soutěže se můžete podívat ve fotogalerii.

L. Kračinová, Z. Hutlová