Dne 20. 5. pořádala naše škola v anglickém a německém jazyce soutěž AZ QUIZ, v níž žáci měli za úkol překládat slovíčka do cizího jazyka, a tak propojit tři strany pyramidy. Akce byla v anglickém jazyce určena žákům osmých a devátých ročníků, v německém jazyce žákům devátého ročníku. Soutěže se účastnilo celkem šest škol z blízkého okolí (Zlín, Malenovice, Slušovice). Ve vyrovnaných duelech si naši žáci vedli statečně, na stupínky vítězů to však nestačilo. V angličtině všechna tři místa obsadili zástupci ZŠ Okružní, Zlín, v němčině patřila první dvě místa soutěžícím ze ZŠ Zlín (tř. Svobody), třetí místo pak ZŠ Komenského I. Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na další ročník. Na závěr chceme poděkovat panu Venenému, který do soutěže věnoval krásné ceny. Fotogalerie.

L. Kračinová, L. Dědičová