V rámci dalších dílčích celoročních aktivit se v naší mateřské školce uskutečnily ve středu 10. listopadu „Dopravní hrátky“. Tato aktivita probíhá ve spolupráci s pracovníky DDM Sluníčko – Dopravního hřiště v Otrokovicích a navazuje na vzdělávání dětí v dopravních znalostech. Paní lektorky Dolinová a Pavelková si pro děti připravily spoustu her, kvízů a soutěží, nechybělo ani naučné video a úkol v pracovním listu.  Děti se tak hravou formou seznámily s  reflexními pomůckami, používáním semaforu a procvičily si spoustu dalších věcí spojených s bezpečným chováním v dopravě. Celé dopoledne netradiční výuky se dětem líbilo. V této dílčí aktivitě zaměřené na dopravní výchovu budeme pokračovat i v druhém pololetí (více v naší fotogalerii).