Žáci 2. A, 3.A a 3. B se zúčastnili akce „Děti malují pro tornáďáčky“, kdy díky dražbě obrázků žáků ze škol v rámci celé ČR bylo vybráno neuvěřitelných 63 000 Kč pro děti do oblasti postižené tornádem. Všechny obrázky prošly následně výběrem do dvou kalendářů, které jsou vydávány na podporu IZS (Hrdinové) a na výstavbu dětských pokojíčků pro děti, které přišly díky tornádu o vše (Hrdinové z Tornádova očima dětí).
Do prvního kalendáře Hrdinové v Tornádově očima dětí byly vybrány odbornou komisí obrázky dětí ze ZŠ Mysločovice, ZŠ Červený Kostelec, ZŠ Hradec Králové a ZŠ Lužice! Jsme velmi pyšní, že jsme se jako Spolek přátel školy mohli na této akci podílet a děkujeme všem žákům – malířům, třídním učitelkám a vedení školy, že tuto akci podpořili a obrázky poskytli.
S radostí Vám představujeme EXKLUSIVNÍ KALENDÁŘ PRO ROK 2022, který obsahuje téměř desítku obrázků dětí naší školy!
Jako Spolek přátel školy darujeme každému malíři, ale také účastnící se třídě a paní ředitelce tento exklusivní kalendář, protože si myslíme, že škola může být opravdu pyšná na své malošky…
Kalendář je již v prodeji a je možno jej písemně či telefonicky objednat u paní Zdráhalové.
Kalendář je vydáván ve formátu A4, počet stran 13, v lesku, nástěnný a jeho cena bude 350,- Kč/ks.
Barbora Zdráhalová, tel. 604 560 645