Kroužky ŠD probíhají 15:00 – 16:00.

Činnost kroužků bude zahájena od 4. 10. 2021 

Vážení rodiče,

ve školním roce 2021/2022 budou otevřeny v rámci školní družiny tyto kroužky: 

Florbal: (Po, St) vych. Martin Budiš – 2 skupiny – tělocvična školy  

Míčové hry: (Út, Čt) vych. Martin Budiš – 2 skupiny – tělocvična školy 

Ping – pong: (Pá) vych. Romana Uvízlová – podle zájmu 1 až 2 skupiny střídavě. Přednostně budou do kroužku  Ping-pongu zařazeny starší děti z 3. a 4. oddělení, v případě volných míst bude doplněno mladšími dětmi. Kroužek ping pongu bude probíhat v herně stolního tenisu Sokol Mysločovice. Děti budou společně odcházet do kroužku a společně se vracet ke škole na autobusy do Mach., Míš. a Lech., které odjíždí po 16. hod.

Pokud je Vaše dítě přihlášeno do ŠD, jsou pro něj tyto kroužky zdarma.  

Po zájmových kroužcích, které končí v 16:00, čekejte na děti před hlavním vchodem do školy – nezvoňte.