Dne 10. 6. 2022 se 24 žáků 4. a 5. ročníku naší školy zúčastnilo matematické soutěže MISE 45 konané v parku Jižní Svahy ve Zlíně. Za naši školu soutěžilo pět skupinek a tvořilo tak nejpočetnější zastoupení ze všech škol. Žáci na různých stanovištích plnili matematické úlohy vedoucí k „záchraně zakletého království Zlínštejna.“ Přes počáteční přeháňky se počasí udrželo a žáci si tak mohli užívat soutěžení plnými doušky. Ačkoliv žádná ze skupin neskončila na stupních vítězů, velmi slušných výsledků dosáhla skupina „Čokobrumíci“, a také „Drsné čivavy“ tvořené žáky 5. ročníků. Velké díky patří všem žákům za reprezentaci školy, a především Spolku přátel školy za poskytnutou finanční pomoc. Po vydařené akci jsme se po občerstvení vydali zpět do Mysločovic a domů. Několik fotografií naleznete ZDE.

Vojtěch Hanák