Na začátku léta jsme byli nuceni ve školní zahradě naší mateřské školy odstranit všechny herní prvky včetně dopadové plochy, které již dosloužily a neodpovídaly požadované bezpečnosti. Protože plánované dotace na rekonstrukci hřiště zatím nevycházejí a další finance budou směřovat k nutným opravám střechy a kotelny, rodiče dětí se domluvili na pomoci naší školce. Po dohodě s vedením MŠ i vedením obce poskytli věcné dary. Konkrétně se jednalo o dvě pružinová houpadla – koníky, průlezku – housenku a čtyři venkovní dětské lavičky. Děti tak dostaly krásný podzimní dárek. Jménem celé mateřské školy děkujeme manželům Sabině a Miloši  Jančíkovým, manželům Mahdalovým, Maňákovým, Peroutovým, Machalíčkovým, Kudláčkovým, Česnekovým, Blažkovým, Krčovým a Nedbalovým.