Ve čtvrtek 16. května jsme se zúčastnili okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v Malenovicích. Soutěžilo se v disciplínách: test z pravidel silničního provozu, jízda po dopravním hřišti podle pravidel, poskytování první pomoci a jízdě zručnosti.  

Družstvo mladších žáků ve složení Aneta Růžičková, Laura Dosoudilová, Jakub Škutek a Petr Kamenec vybojovalo krásné druhé místo a celkové vítězství jim uniklo jen o pár bodů. 

V kategorii starších žáků nás reprezentovali žáci osmého ročníku Nela Pavlíčková, Ema Bartošková, Tomáš Žůrek a Jakub Gerža. Toto družstvo bylo s velkým náskokem nejlepší z pěti týmů, zvítězilo a postupuje tak do krajského kola, které proběhne 7. června v Uherském Hradišti.  

Vyhlašovali se také nejlepší jednotlivci v každé kategorii. Ze čtyř vyhlášených byli tři z naší školy: Jakub Škutek, Jakub Gerža a Nela Pavlíčková 

Všem soutěžícím děkujeme za vynikající reprezentaci a děkujeme také všem, kdo jste nám fandili. Držte pěsti v dalším kole!  

Fotogalerie

Pavel Fryštacký