Celý první červnový týden v naší mateřské školce probíhal v duchu oslav mezinárodního dne dětí. Zajíčci i Veverky se seznámili  s životem a zvyklostmi dětí z celého světa. Užili si spoustu vědomostních  a pohybových her, nechyběla ani sladká tečka v podobě ovocné zmrzliny. Oslavy dne dětí byly zakončeny 1. června návštěvou pohádkového lesa, který připravili žáci deváté třídy. Děti se na stanovištích setkaly s vílami, loupežníky, princeznami, kovboji, Šmoulíky a dalšími pohádkovými postavami. Soutěžily ve skupinkách, za každý splněný úkol je čekala malá odměna. Pohádkový les se dětem líbil a moc si celé dopoledne užily. Děkujeme všem deváťákům i jejich třídním učitelkám za uspořádání této akce (viz fotogalerie).