Vybojovali jsme postup do celorepublikového finále Dopravní soutěže mladých cyklistů! Obě naše družstva (mladších i starších žáků) prošla úspěšně oblastním, okresním i krajským kolem této náročné a bezesporu pro děti užitečné soutěže.

Zadarmo to nebylo, je za tím spousta a spousta času věnovaného jak teoretické přípravě (testy z pravidel silničního provozu, základy první pomoci), tak i praktickému nácviku (jízda zručnosti, opět základy první pomoci). O velikosti úspěchu hovoří i čísla, soutěže se účastní každoročně přes 600 škol a téměř 4000 žáků.

Velké poděkování skvělému týmu, který se poctivě věnoval přípravě! Velké díky patří také rodičům, kteří nám vyrobili chybějící překážky pro nácvik a těm, kteří věnovali kola na trénink. Za 14 dní nám držte pěsti, kdy se v Mohelnici a Zábřehu utkáme se 13 nejlepšími týmy z republiky!

Družstvo mladších žáků:

Laura Dosoudilová – vyhlášena jako nejlepší mladší dívka krajského kola
Barbora Měřilová
Jakub Strnadel – vyhlášen jako nejlepší mladší chlapec krajského kola
Jakub Velísek

Družstvo starších žáků:

Pavla Kutrová – vyhlášena jako nejlepší starší dívka krajského kola
Laura Vokounová
Tomáš Žůrek – vyhlášen jako nejlepší starší chlapec krajského kola
Jakub Gerža

Fotogalerie ZDE.

Pavel Fryštacký