V měsíci září naši školu navštívili tři zahraniční stážisté z programu EDISON, kteří zábavnou formou učili žáky 6 až 9. ročníků o svých zemích, kultuře a tradicích. Celá výuka probíhala výhradně v angličtině, žáci se učili tančit jordánské tance, psát a číst v arabštině, čínštině nebo gruzínštině, hrát taiwanské dětské hry. Poznali také národní jídla a tradice v Gruzii.
Součástí tohoto týdne byla i talentová soutěž Mysločovice has got talent. Účast žáku z prvního a druhého stupně byla hojná a všichni byli skvělí. Naše mezinárodní porota ohodnotila 1. místem skupinu NO NAME z 9.B zpívající za doprovodu ukulele a KAPRY z pátých tříd, kteří nám předvedli parkour. Zvláštní cenou byla ohodnocena i naše nová posila ve sboru, paní učitelka M. Nováková, za své kovbojské číslo.
Děkujeme všem členům učitelského sboru, rodičům a žákům, kteří nám pomohli realizovat projekt EDISON a talentovou show.

Kabinet cizích jazyků