Dne 4.4.2024 proběhla tradiční soutěž ve skoku vysokém. Účastníci byli žáci 2. stupně, kteří splnili základní výšku 100 cm. Na každou výšku měli závodníci celkem 3 pokusy a laťka se zvedala vždy o 5 cm. Nakonec se laťka vyšplhala až ke 155 cm, které překonal Vojtěch Stoklásek z 8.A. Všem zúčastněným děkujeme za skvělé výkony a přejeme jim mnoho sportovních úspěchů. Fotografie naleznete na konci příspěvku a více také ve fotogalerii.
Marcela Lukášíková a Ladislav Závrbský


Výsledky Školní laťky 2024

Dívky 6. a 7. ročník

 1. Tereza Svačinová
 2. Nikol Jiříčková
 3. Marie Němcová

Dívky 8. a 9. ročník

 1. Marie Jarošová
 2. Magdaléna Kračinová
 3. Amálie Kačorová

Chlapci 6. a 7. ročník

 1. Matěj Matocha
 2. Tomáš Utinek
 3. Nicolas Vrána

Chlapci 8. a 9. ročník

 1. Vojtěch Stoklásek
 2. Lukáš Surovec
 3. David Keclík