Dne 24.-28. 4. 2023 se uskutečnil zájezd do Anglie pro žáky 8. a 9. tříd. Jeli jsme s holešovskou cestovní kanceláří Dokoupilová. V pondělí jsme se vydali na cestu. Projížděli jsme Německem, Belgií, Francií a následně jsme se přepravili Eurotunelem do Velké Británie. V úterý jsme dorazili do Londýna a hned jsme si prohlédli tamější památky. Ve středu jsme jeli do přímořského města Brightonu. Následující den jsme opět navštívili Londýn, zhlédli jsme např. London Eye, Tower Bridge nebo Buckingham Palace. V pátek večer jsme se vydali na zpáteční cestu. Po celou dobu zájezdu bylo pěkné počasí. D ěti byly během exkurze ubytovány v místních rodinách. Výlet se vydařil a všichni se vraceli plni krásných zážitků a nových poznatků.

Děkujeme místním podnikatelským subjektům, konkrétně firmě MRB, panu Dosoudilovi, paní Somerové a Spolku přátel školy za pomoc při financování poznávacího zájezdu pro naše žáky.

The Garden At 120

Greenwich Observatory