Ve čtvrtek 19. května jsme pro maminky uspořádali besídku, která se konala v sále hasičské zbrojnice. Po dlouhé covidové přestávce tak mohli rodiče konečně spatřit své ratolesti v přímém přenosu na podiu. Děti se svými paními učitelkami nacvičily program zaměřený na rok, roční období a kalendářní měsíce.  Třída menších Zajíčků se předvedla s hudebně-pohybovým pásmem Rok, kde se objevily i písničky a básničky s daným tématem. Starší děti ze třídy Veverek pak vystupovaly s operkou O dvanácti měsíčkách. Na závěr všechny děti společně zazpívaly písničku a předaly svým maminkám malý dáreček – srdíčko z lásky. Odměnou dětem byl velký potlesk a úsměv na tvářích nejen maminek, ale i tatínků, babiček a dědečků (více ve fotogalerii).