Ve středu 25. května si naše děti užily hned dvě školní akce.  Budoucí školáci si museli brzy ráno pospíšit do školky, protože nás čekala návštěva v první třídě v základní škole, kde nás přivítali kamarádi z první třídy. Děti si tak vyzkoušely, jak se sedí ve školní lavici, společnou hrou  se zapojily při počítání, psaní, zpívání, podívaly se, kde budou svačit, chodit na oběd a do školní družiny. Všichni budoucí prvňáčci se tak mohli seznámit s prostředím, které na ně čeká po prázdninách.

V průběhu tohoto dne na všechny děti pak čekala v naší školce poslední lekce Dopravní školičky s paními lektorkami z dopravního hřiště v Otrokovicích. Závěrečné setkání bylo zaměřeno na základy první pomoci a důležitá telefonní čísla. Děti si tak zahrály na malé zdravotníky a záchranáře (viz fotogalerie).