Ve čtvrtek 26. května se vydali žáci IV.A a IV.B na společný výlet na ranč do Kostelan u Kroměříže.

Počasí nám přálo a my se těšili na pohodový den strávený v areálu westernového ranče v podhůří malebných chřibských lesů. Ranč nás lákal bohatou nabídkou různých aktivit. Vyzkoušeli jsme si hod tomahavkem, střelbu z luku, hod oštěpem i lasování. Pak následoval výborný oběd a nakupování suvenýrů. Poté přišlo na řadu odpolední představení – scénky, zábavné show a soutěže nejen pro děti, ale i pro paní učitelky. Na pořadu byla například „kolt show“, soutěže v rychlém oblékání kovbojského oděvu, provlékání koňských podkov, ukázky lasování a humorné scénky. Výlet se nám moc líbil, přivezli jsme si z něj spoustu nezapomenutelných zážitků.

A. Polášková