Během podzimních měsíců se několik tříd naší školy účastnilo výtvarné soutěže „ZEBRA SE ZA TEBE NEROZHLÉDNE“ pořádané policií ve spolupráci s Ministerstvem dopravy. Téma výtvarné soutěže: Jak se ne/bezpečně přechází přes silnici?

Školního kola se účastnily třídy 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A a 6.B. Z těchto tříd jsme společnými silami vybrali několik obrázků, které putovaly do krajského předkola. Z několika stovek výtvarných výrobků byl vybrán obrázek našeho žáka 4.A třídy, Václava Ondráčka. Jeho obrázek získal perfektní 2. místo a dále putuje do celostátního kola. K této příležitosti přijeli Vaškovi pogratulovat pořádající policisté. Věříme, že se budeme zúčastňovat dalších podobných preventivních programů a soutěží.

Fotky ve fotogalerii.

Mgr. Filip Mokrý