PROBĚHNE V PONDĚLÍ 28. ČERVNA 2021 V OBCI MÍŠKOVICE (u Holešova) od 10.00 hod do 19.00 hod v prostorách KULTURNÍHO DOMU MÍŠKOVICE.

V obcích potřebují:

– ošacení a obuv pro děti, dospělé včetně ručníků atd.

– hygienické, čistící a úklidové prostředky!!!!!!!!

– věci na úklid (lopaty, smetáky, kýble)

– ručníky, deky, peřiny, spacáky

– trvanlivé potraviny

– vybavení pro děti (hračky, autosedačky, pleny atd.)

– balenou vodu (pokud možno neslazenou, bez bublinek atd., ale samozřejmě i slazené jsou potřeba)

– pytle na odpad, rukavice pracovní i hygienické

Moc prosím o věci nezničené, nepotrhané a potraviny řádně uzavřeny!!!!!

Věci rozdělujte do pytlů na dětské, dospělácké, ručníky, boty atd., abychom mohli následně vše předat dle pokynů!

Organizátoři prosí také ty, kteří by mohli v úterý pomoci s převozem (dodávky, tranzity a jiná velká auta), aby kontaktovali p. Barboru Zdráhalovou na tel. 604 560 645, aby zvládli transport tak, že nebudou zatěžovat hasiče pracující v postižené oblasti, kteří jinak svozy zajišťují a zároveň DĚKUJÍ VŠEM ZA SDÍLENÍ DO OKOLNÍCH OBCÍ A MĚST a věří, že i v nich se najdou lidé, kteří budou chtít pomoci!